Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Airbank – Půjčkaair-bankDůvody, proč si lidé půjčují peníze, jsou skutečně rozmanité. Někdo si chce jenom pomoct v momentální finanční nouzi několik dnů před výplatou, druhý hodlá zaplatit dluhy někomu z příbuzenstva, nebo si chce koupit nové auto, vybavení domácnosti, nábytek a tak dále.

V dnešní době není problém si půjčit, ale je třeba zvážit podmínky dané k řádnému splácení. Půjčku v různých výších lze získat také od Airbank.

Výše půjčky: od 5 000 Kč do 400 000 KčKdo si může půjčit: Půjčka je určena pro klienty Airbank – pro poskytnutí je nutné si zde založit účet. Budete dokládat potvrzení o příjmu či jiné doklady na vyžádání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Od šesti měsíců do maximálně 96 měsíců. Přesná výše splátky a doba splácení se stanovuje na základě poskytnuté výše půjčky. Včasné splácení je odměňováno formou odpuštění několika splátek.

Poplatky: Půjčka je poskytována zcela bez poplatků. Zdarma jsou i mimořádné splátky nebo úplné splacení půjčky – žádné sankce se neúčtují.

Ručení: bez ručitele, či na základě individuálního posouzení bonity klienta

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena od 8,9 %. Nejnižší úroky jsou určeny pro osoby, které platí v termínu.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze získat na pobočkách Airbank nebo online cestou – vyplněním formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz: Klienti Ait banky získají půjčku hned. Stálí klienti si mohou o půjčku požádat online – v internetovém bankovnictví.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od Airbank je využitelná na cokoliv chcete – není potřeba si rozmýšlet na co přesně peníze z půjčky využijete. Vše se vyřizuje rychle a bez zbytečných průtahů. Za včasné splácení budete odměňováni – odpustí vám i několik splátek. Získáte 30 dní na rozmyšlenou – během této doby lze půjčku kdykoliv vrátit bez poplatků a sankcí.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]