Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

CityPůjčka – půjčka ihnedCitibankPotřebujete peníze nejlépe okamžitě a nemáte je k dispozici? Zachránit vás může výhodná půjčka, kdy získáte peníze rychle a následné placení nebude tak děsivé. CityPůjčka – půjčka ihned je výhodná půjčka, kde se dočkáte i zajímavých akcí, jako nulové úrokové sazby za určených podmínek. To je samozřejmě velké lákadlo, protože poplatíte to, co potřebujete a pak pohodlně splácíte.

CitiPůjčka je vám k dispozici až do hodnoty 600 000 Kč. Jistě vás potěší, že není potřeba žádný ručitel a navíc získáte výhodnou úrokovou sazbu. Získáte výhodnou úrokovou sazbu a nebudete nuceni si zakládat běžný účet v Citibank. Půjčka není účelová, to znamená, že nemusíte prozrazovat, kam chcete peníze investovat a na co je konkrétně potřebujete.

Jak si zařídit v Citibank půjčku? Máte hned několik možností. Buď přijdete na pobočku banky, kde bude vše vyřízeno, nebo si zažádáte online způsobem a vše bude obratem projednáno. Může vás také navštívit pověřený zaměstnanec banky na vámi určeném místě a v domluveném čase.Tímto uspoříte spoustu času, který byste museli trávit zbytečně dlouhým čekáním.

Kdo může získat CitiPůjčku?
Pro získání CitiPůjčky musíte žít a být zaměstnáni v České republice. Zaměstnanci by měli mít více jak 25 let s čistým měsíčním příjmem od 15 000 Kč. Jestliže bude na půjčce figurovat i spolužadatel (manžel, manželka), postačí čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Společně se spolužadatelem nebo spolužadatelkou musíte mít čistý měsíční příjem aspoň 20 000 Kč. Dále budete při žádání potřebovat doklad totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas.

Cizinci ze zemí EU a občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska musí předložit občanský průkaz své země nebo cestovní pas. Rovněž musí doložit povolení k trvalému pobytu v České republice. Dále budete potřebovat formulář potvrzený od zaměstnavatele o výši vašich příjmů, výplatní pásky za poslední 2 měsíce, u podnikatelů poslední daňové přiznání a důchodci důchodový výměr.

Pokud máte zájem o další produkty společnosti CITI (kreditní karty), využijte možnost online žádosti na našich stránkách.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]