Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

ČSOB Americká hypotékaČSOB Americká hypotéka

zarapp / Pixabay

Potřebujete investovat více peněz? Prohání vás dluhy, kam se jen mihnete? Půjčky jsou dnes již standardem a mnoho lidí preferuje půjčení peněz raději než zdlouhavé spoření. Pokud máte k dispozici nemovitost k zastavení, může vám posloužit jako záruka při sjednání tzv. americké hypotéky. Peníze se dají využít na cokoliv a získáte i poměrně vysoké částky – podle vašich potřeb. Americkou hypotéku poskytuje také ČSOB.

Výše půjčky: od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč, do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou osoby starší osmnácti let, které ke dni konečné splatnosti úvěru nedovrší 70ti let, nebo věk nejmladšího žadatele nebude vyšší než 70 let.Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv, nedokládá se účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je umožněno od tří do dvaceti let. Na americkou hypotéku od ČSOB se dají vkládat mimořádné splátky, aby byl úvěr brzy splacen. Lze i celé předčasně splatit, pokud máte dostatečné finance na pokrytí zbývající celkové částky.

Poplatky: Platí se jednorázový poplatek za zpracování úvěru, jednorázový poplatek za zpracování odhadu ceny nemovitosti, jednorázový poplatek za návrh na vklad zástavní smlouvy. Dále budete platit kolek, měsíční poplatek za správu úvěru, měsíční poplatek za vedení běžného účtu a za pohyby na účtu, měsíční poplatek za výpis z účtu, měsíční rezervu na poplatky a měsíční poplatek za pojištění nemovitosti. Sazby dle aktuálního ceníku ČSOB.

Ručení: úvěr je zajištěn nemovitostí, nejsou potřeba ručitelé

Chcete si půjčit pomocí kreditní karty? Můžete zkusit zde: http://okamzitepujcky.info/vodafone-kreditni-karta/

Roční úrok: závisí na poskytnuté částce

RPSN: konkrétní výše se odvíjí podle poskytnuté částky úvěru

Možnost sjednání půjčky: na pobočce ČSOB

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou poskytnuty ihned po vyřízení smlouvy o úvěru a sjednání zástavy na nemovitost.

Výhody půjčky od společnosti: Není třeba dokládat použití získaných peněz. Půjčuje se až do sedmdesáti procent zástavní hodnoty nemovitosti. Lze dávat mimořádné splátky. Očekávejte výhodnější úrokové sazby než u spotřebitelských úvěrů.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]