Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

ČSOB – ČSOB Kreditní karta PlatinumčsobChcete si půjčit peníze úplně jinak než doposud? Chcete využívat prestižní kreditní kartu k zaplacení různého zboží nebo služeb? Ano, nyní můžete, pokud si sjednáte kreditní kartu od ČSOB s názvem Kreditní karta Platinum. Vy se budete věnovat utrácení a karta vám přinese velice zajímavé slevy a bonusy. Dokonce nechybí ani bezúročné období. Pochopitelně se musíte pak postarat o domluvené splácení půjčky na kreditní kartě.

Výše půjčky: Úvěrový limit od 100 000 Kč až do 250 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O kartu si může požádat osoba s věkem minimálně 18 let. Doložíte své příjmy a případně také příjmy spolužadatelů. Rovněž dodáte dva doklady totožnosti – občanský průkaz a třeba cestovní pas nebo řidičský průkaz.Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv, účel se neuvádí.

Splatnost půjčky: Nízká minimální splátka činí 5 % z čerpané částky – minimálně však jde o 500 Kč.

Poplatky: Měsíční poplatek dělá 350 Kč.

Ručení: Bez ručitelů, ale je možno mít spolužadatele.

Roční úrok: Počítat můžete s bezúročným obdobím až 55 dní. Měsíční úroková sazba pro bezhotovostní platby i hotovostní výběry momentálně činí 1,49 %.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat na pobočce banky ČSOB. Zajímat se můžete i online, kde se dá dojednat schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po vyřízení a předání kreditní karty

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o bezkontaktní embosovanou kartu MasterCard Platinum. S kartou získáte rodinné cestovní pojištění, které se vztahuje také na storno zájezdu, předčasný návrat či zmeškání odletu. MasterCard® Lounge – budete mít zdarma vstup do salónku na Letišti Václava Havla Praha. Získáte asistenční služby – Nonstop Alarm centrum se postará o různé služby, například rezervace hotelu, donášku, golfové hřiště. Priority Pass vám umožní vstup do letištních VIP salónků po celém světě. Budete mít pojištění ztráty/krádeže karty ve variantě Extra, pojištění nákupu a prodlouženou záruku o jeden rok na vybrané zboží. Budete mít k dispozici CashBack – zdarma si vyberete hotovost na pokladnách vybraných obchodníků.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]