Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

ČSOB Kreditní karta StandardčsobMilujete nákupy? Zajímají vás akční slevy a nejrůznější sortiment za výhodné ceny? Chybí vám peníze v době slevových nabídek, nebo prostě preferujete mít nějaký ten úvěr k placení v obchodech, abyste mohli utrácet podle svého? Můžete si najít spoustu důvodu, proč mít kreditní kartu. ČSOB Kreditní karta Standard vám umožní utrácet až do 250 000 Kč!

Výše půjčky: 5 000 až 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kartu si mohou žádat osoby, kterým je 18 let. Při podání žádosti je třeba doložit své příjmy a také příjmy případných spolužadatelů. Dále dodáte dva doklady totožnosti – občanský průkaz plus např. řidičský průkaz, cestovní pas apod.Na co si mohu půjčit: Na cokoliv. Kreditní karta od ČSOB vám bude levnou finanční rezervou. Platit s ní můžete v obchodech i na internetu.

Splatnost půjčky: Úhradu za nákupy lze odložit až o 55 dní, kdy se neplatí úroky. Stanoví se nízká minimální splátka 5 % z čerpané částky, minimálně však 500 Kč. Datum splatnosti je volitelné podle vašich potřeb.

Poplatky: Měsíční poplatek činí 20 Kč.

Ručení: bez ručitelů, ale s možným požadováním spoludlužníka/spoludlužnice

Roční úrok: Bezúročné období až 55 dní. V dalším období činí měsíční úroková sazba pro bezhotovostní platby a hotovostní výběry 1,83 %.

Možnost sjednání půjčky: ČSOB Kreditní karta Standard vám bude zařízena na pobočkách ČSOB!

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po vyřízení dokumentace, žádosti a po vydání kreditní karty

Výhody půjčky od společnosti: Bezkontaktní embosovaná karta MasterCard Standard je k dispozici až do 250 000 Kč. Peníze budete mít vždy k dispozici také na běžné a nenadálé výdaje. Pojištění zakoupeného zboží na 6 měsíců proti zničení, poškození či odcizení má limit plnění až 70 000 Kč. Bezúročné období v době až 55 dní je platné jak pro nákupy u obchodníků a na internetu, tak pro výběry z bankomatů a převody na běžný účet v ČSOB. Ke kartě získáte také prodlouženou záruku o 1 rok na domácí spotřebiče, elektrospotřebiče, hobby nářadí a zahradnickou techniku. Zdarma je k dispozici služba CashBack – výběry hotovosti na pokladnách vybraných obchodníků – např. Spar, Albert, Globus, drogerie TETA. Lze si nechat vytvořit Image kartu, kde si sami navrhnete vlastní design kreditní karty. Ke kartě je vedeno pojištění nákupu proti poškození nebo krádeži na dobu šesti měsíců.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]