Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Equa bank – RePůjčkaEqua bank - RePůjčka

Equa bank – RePůjčka

Už jste se potýkali s nedostatkem peněz a máte jednu či několik půjček, úvěrů, hypoték i leasingů? Napadlo vás někdy, jak by bylo fajn splácet o něco méně na měsíčních splátkách než doposud? RePůjčka od od Equa bank zajistí seříznutí vašich dosavadních měsíčních splátek až o skvělých 25 procent. Vše jde zcela jednoduše – stačí předat staré smlouvy a vše zařídí banka. Vy sami si můžete aspoň spočítat díky online kalkulačce úspory, které získáte díky RePůjčce.

Výše půjčky: od částky 30 000 Kč až do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou osoby, které již mají sjednané úvěry a půjčky u jiných bankovních a nebankovních společností.Na co si mohu půjčit: Poskytnutá půjčka poslouží na zaplacení konsolidované půjčky – půjček, přesněji na splátku z několika sloučených půjček. Dále lze využít půjčku na účelové půjčky – může se jednat o  koupi automobilu a také na neúčelové půjčky/ úvěry. Převádět se dá také leasing nebo úvěr na auto.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá měsíčně, splátka je pevně stanovena na celou dobu trvání úvěru. Splácení je možné v době od šesti do 84 měsíců.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nejsou potřeba žádní ručitelé.

Roční úrok: jsou stanoveny pravidelné měsíční splátky

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online. Vyplníte online žádost a po odeslání získáte vyjádření o schválení nebo zamítnutí už do jedné minuty!

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčkou se zaplatí vaše dosavadní půjčky, úvěry a leasingy, které budou předmětem smlouvy. K vyplacení dojde ihned po sjednání půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Dosavadní půjčky můžete vyměnit za jednu jinou a výhodnější – to vše bez starostí. Výši nové částky si lze zjistit předem na online kalkulačce. Stačí předat dosavadní smlouvy půjček a leasingů a banka se o vše postará. Půjčka vám pomůže snížit momentální měsíční splátky až o 25 procent.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]