Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Evropsko-ruská banka – Osobní úvěr se zástavou nemovitostievropsko-ruska-bankaKdo by si nepřál získat půjčku za dobrých finančních podmínek, když už nevidí jiné východisko na řešení svých finančních potřeb či problémů? Může se naskytnout výhodná koupě domu, pozemku, exotické dovolené, studia v zahraničí, nebo se naopak blížíte k velkému placení, ale konto je prázdné… Jestliže jste nároční a budete požadovat půjčit několik miliónů, obraťte se například na Evropsko-ruskou banku, kde lze získat osobní úvěry se zástavou nemovitosti až do výše několika miliónů.

Výše půjčky: Minimum pro získání půjčky je stanoveno na 1 000 000 CZK a maximální výše je 10 000 000 Kč. Pokud budete chtít půjčit více než maximum, bude se žádost posuzovat individuálně.

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr je určen občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem na území ČR, ale také cizincům bez trvalého pobytu na území České republiky. Pokud budete žádáni o doložení příjmů z podnikání, bude dostačující jedno zdaňovací období. Lze akceptovat příjmy ze zahraničí, jestliže se vyplácejí na účet v bance.Na co si mohu půjčit: Půjčka je poskytována jako neúčelová, tudíž můžete peníze využít na cokoliv týkajícího se bydlení – to je bez prokazování účelu poskytovateli. Pokud se ale nebude jednat o úvěr na bydlení, musí činit minimální částka o úvěr 1 880 000 CZK.

Splatnost půjčky: jeden rok až deset let

Poplatky: Splacení celkové lze uskutečnit během prvního roku kdykoliv bez sankce.

Ručení: Úvěr je vždy nutné zajistit nemovitostí na území České republiky.

Roční úrok: 5,9 % – 10 % p. a. U poskytnutých úvěrů, kde není sledován účel se nezvyšují úroky.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr lze požádat vyplněním formuláře na webových stránkách banky, ale také nebo osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se vyplácejí po vyřízení půjčky a po řádném zajištění úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Žádost o úvěr můžete provádět osobně či prostřednictvím webových stránek ERB banky. Úvěr se vždy zajišťuje nemovitostí a nejsou tedy potřeba ručitelé. Nekontrolují se bankovní registry v České republice. V prvním roce můžete úvěr zcela zaplatit bez sankcí.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]