Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Perfektní půjčka od Komerční bankyPerfektní půjčka od Komerční bankyHledáte možnost, kde si půjčit peníze? Možností máte skutečně spoustu, třeba i v osvědčených bankách, kde mají s půjčováním bohaté zkušenosti. Komerční banka nabízí zájemcům o půjčku finanční produkt s názvem Perfektní půjčka. Jedná se o půjčku bez čekání, bez poplatků a s pojištěním zdarma.

Perfektní půjčka je k dispozici občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v ČR, občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice.

Perfektní půjčky vám umožní půjčení hotovostní nebo bezhotovostní částky v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. Pro všechny doby splatnosti je určena úroková sazba 15,9 % p.a. půjčka musí být kompletně zaplacena do šesti let. Splácení je podmíněno převáděním částek z běžného účtu u Komerční banky. Půjčka je určena pro nepodnikatelské potřeby, tedy pro osobní využití.Co je nezbytné k doložení vaší žádosti o půjčku? Dva doklady totožnosti  – OP, cestovní pas atd., podklady prokazující váš příjem, potvrzení o výši příjmu a u podnikatelů daňové přiznání za poslední zdaňovací období společně s dokladem o zaplacení daně. Půjčka je zcela bez poplatků a rozhodnutí, zda získáte půjčku je takřka okamžité.

Klientům s předschválenými úvěrovými limity je umožněno získat půjčku online pomocí internetového bankovnictví. Tito zájemci budou mít půjčku vyřízenou do 24 hodin. Půjčenou částku lze získat bez zajištění a zdarma můžete obdržet pojištění proti nesplácení úvěru, které vám pomůže v těžších dobách.

Perfektní půjčka vám navíc dovolí rozložení splácení úvěru na čas, který vám maximálně vyhovuje. Určíte si den splátky podle vaší potřeby. Kdykoliv můžete vložit na půjčku mimořádnou splátku, nebo ho celý splatit předčasně – to vše bez sankcí. Zažádejte o peníze tam, kde budete mít stoprocentní jistotu, že nepůjde o žádný podvod.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]