Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Půjčky peněz s libovolným využitímUž se nějakou dobu zajímáte o půjčky peněz a pátráte po výhodném poskytovateli? Na trhu se pohybuje mnoho bankovních a nebankovních společností. Svými podmínkami k poskytnutí se nijak netají, proto je můžete sami posoudit a rozhodnout se.

Půjčky peněz s vyššími limity

Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank se zabývá každým žadatelem individuálně. Půjčují se částky od 150 000 Kč do jednoho miliónu. Zároveň můžete počítat i s variantou, že až do částky 600 000 Kč jde žádat o půjčku bez spolužadatele. Jedná se o neúčelovou půjčku, peníze se dají využít na cokoliv podle vaší momentální potřeby.

Kdo může požádat o půjčku?

  • plnoletí občané s trvalým pobytem v ČR a s rodným listem
  • půjčka se poskytuje zájemcům s trvalými příjmy
  • v době žádosti o půjčku nesmí být žadatel ve zkušební ani ve výpovědní době u svého zaměstnavatele

Mezi požadované dokumenty patří: platný doklad totožnosti – občanský průkaz ( u cizinců se jedná o cestovní pas nebo identifikační kartu občana EU), potvrzení o příjmu, a druhý doklad totožnosti – rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní pas.Jirka, S., Břeclav: Potřeboval jsem vyšší částku na doplacení nového automobilu. Půjčku jsem získal rychle a rozhodl se splácet 36 měsíců, abych měl na splácení.

Pravidelné splácení půjčky

Půjčky peněz se neobejdou bez stanoveného splátkového kalendáře. V případě půjčky Presto je doba splatnosti volitelná od 12 – 96 měsíců. Splácení se provádí pravidelně ke 20. dni v měsíci. Aktuální úroková sazba je vždy garantována na celou dobu splácení.

Během splácení je možné až 5x odložit splátku. Odklad je možný nejdříve od desáté měsíční splátky. Budete mít rovněž možnost neplatit měsíční poplatek. Ihned po podpisu smlouvy přijdou vypůjčené peníze na váš bankovní účet. Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank obsahuje i poplatek za poskytnutí úvěru – zaplatíte ve vypočítaných splátkách.

Už se nějakou dobu zajímáte o půjčky peněz a pátráte po výhodném poskytovateli? Na trhu se pohybuje mnoho bankovních a nebankovních společností. Svými podmínkami k poskytnutí se nijak netají, proto je můžete sami posoudit a rozhodnout se.

bykst / Pixabay


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]