Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Sberbank – Kontokorentní úvěrsberbankPotřebujete mimořádnou nebo stálou finanční rezervu? Umíte se vypořádat s nedostatkem peněz sami, nebo byste rádi požádali o pomoc? V případě, že máte veden u Sberbank běžný účet, máte možnost si k němu zažádat o kontokorentní úvěr. Jedná se o předem určenou částku, jakou čerpáte dle potřeby. V daném období se musíte dostat na vašem účtu do plusu a dále znovu můžete čerpat podle libosti.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kontokorentní úvěr si může požádat každý, kdo vlastní běžný bankovní účet u Sberbank.Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u vypůjčené částky se neudává žádný důvod. Použití peněz je na neomezenou dobu.

Splatnost půjčky: Splácí se průběžně bezhotovostní platbou či vkladem hotovosti přímo na běžný účet.

Poplatky: Platit budete měsíční poplatek za vedení kontokorentního účtu a ještě poplatek za vedení běžného účtu. Jestliže si však uzavřete u Sberbank některou z balíčkových smluv, bude v ní započten i poplatek za vedení kontokorentu.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se platí jenom z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Kontokorent můžete uzavřít na pobočkách Sberbank CZ. Lze se informovat na infolince 800 133 444 a také se dá použít kontaktní formuláře na webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání kontokorentu máte peníze ihned k dispozici. Finance máte na běžném účtu a lze je využít díky libovolné finanční transakci – výběrem, platebním příkazem, platební kartou.

Výhody půjčky od společnosti: Extra finance máte stále k dispozici na svém účtu v bance. Platíte úroky jenom z vyčerpané částky. Jedná se o finanční rezervu na neomezenou dobu. Výhodná úroková sazba a použití peněz dle libosti.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]