Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Sberbank – Refinancování bez starostísberbankJiž delší dobu máte hypotéku a chtěli byste daleko lepší podmínky? V tomto směru je dobré provádět refinancování stávajících hypoték, ale také úvěru ze stavebního spoření nebo účelového spotřebitelského úvěru na bydlení. Refinancování bez starostí vám přináší Sberbank s garantovanými úrokovými sazbami pro všechny klienty.

Výše půjčky: Minimální výše okolo 200 000 Kč, půjčení lze realizovat až do 100 % hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O hypoteční úvěr si mohou zažádat fyzické osoby v zaměstnaneckém poměru, nebo osoby se svobodným povoláním, ale také podnikatelé.Na co si mohu půjčit: Na refinancování stávajících úvěrů ze stavebního spoření, hypoték a účelových spotřebitelských úvěrů na bydlení.

Splatnost půjčky: Splátky lze rozložit až do maximálně 30 let. Není problém splatit hypoteční úvěr předčasně, nebo složit mimořádné splátky – na konci fixace úrokové sazby bez sankcí. Mimo konce období fixace se účtují poplatky dle Sazebníku poplatků.

Poplatky: Poplatek za zpracování činí momentálně 1 Kč při podpisu smlouvy, vedení hypotečního úvěrového účtu je bez poplatku.

Ručení: O hypotéku si mohou zažádat až 4 osoby najednou. Ručení představuje zastavený nemovitý majetek.

Roční úrok: pro všechny klienty za 2,89 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: Refinancování hypotéky si můžete zajistit na pobočkách Sberbank, také pomocí infolinky 800 133 444 nebo kontaktního formuláře na stránce banky. Zřízení hypotéky je snadné pomocí online službě – webovým stránkám Sberbank – www.chcihypoteku.cz. Zde naleznete hypoteční kalkulačka, kde se dozvíte vše potřebné – výši úroků, měsíční splátky, poplatky i soupis potřebných dokumentů.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení hypotéky se vyplácejí peníze, nebo postupně čerpají.

Výhody půjčky od společnosti: Získáte garanci úrokových sazeb se slevovým systémem. Jednoduše refinancujete i bez dokládání příjmů až šest měsíců dopředu. Hypoteční úvěr je veden zcela zdarma. Postačí doložit původní smluvní dokumentaci a také ocenění nemovitostí, jestliže nejsou starší než sedm let.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]