Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Účelová půjčka u Raiffeisenbankraiffeisenbank3Máte jasné představy, co by se vám hodilo koupit právě nyní? Může jít o novou lednici, pračku, automobil, kuchyňskou linku, vestavěnou skříň nebo novou střechu. Možná potřebujete jenom rekonstruovat byt nebo zmodernizovat nějaké pokoje v domě. U účelové půjčky musíte uvádět, na co si chcete půjčit peníze, ale na druhou stranu získáte o dvě procenta výhodnější úrokovou sazbu v porovnání s bězúčelovou půjčkou.

Účelová půjčka u Raiffeisenbank vás potěší neúčtováním žádných poplatků za vedení a za sjednání půjčky. Zdarma můžete rovněž dávat mimořádné splátky na půjčku, nebo ji celou předčasně splatit zcela bez sankcí. Získáte možnost čerpat půjčku až do 50 000 Kč na neúčelové potřeby. Není nutné ručit na půjčku nemovitostí. S půjčkou získáte základní pojištění schopnosti splácet zdarma. Snížení úrokové sazby o jedno procento se vám poštěstí pokud převedete platební styk do Raiffeisenbank. Účelová půjčka se poskytuje od  minimální částky 50 000 Kč až do maxima 1 000 000 Kč. Splácet lze po dobu šesti až 120 měsíců.

Nevyžaduje se zajištění zástavou nemovitosti, ale pokud chcete získat vyšší limit, doporučuje se zajištění spolužadatelem.Sjednanou částku půjčky budete čerpat po předložení dokladu s důkazem o účelu půjčky. Následně budou potřebné finance poslány na účet prodávajícího nebo dodavatele. Mohou se proplácet i zálohové faktury. Čerpání probíhá do maximálně šesti měsíců od schválení půjčky.

Během čerpací doby splácíte jenom úroky z dosud vyčerpané částky půjčky, na pravidelné splácení přejdete až teprve po skončení celého čerpání.

Den splátky si zvolíte podle sebe, co vám nejvíce vyhovuje. V průběhu splácení ho můžete ještě změnit. Pokud budete řádně splácet dosavadní půjčku, můžete využít nabídky navýšení úvěru a přijít si tak k dalším dodatečným financím.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]