Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka
Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky poskytuje v naší republice mnoho společností. Vyplatí se lidem, kteří potřebují urychleně peníze v menších nebo větších částkách. Nebankovní půjčku je dobré vybírat pozorně a zažádat si u ověřených společností. Výhodou je, že za posouzení neplatíte žádný poplatek předem.

Pro koho jsou určeny nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčka je výhodná tím, že si o ni může zažádat nejen zaměstnaný člověk s dostatečným příjmem, ale i nezaměstnaný, žena na mateřské dovolené, důchodce nebo plnoletý studující. Poskytují se jako bezúčelové, tedy není nutné nijak oznamovat nebo dokazovat, na co potřebujete využít půjčený obnos. O půjčku mohou zažádat i osoby, které měly problémy se splácením jiných úvěrů a půjček v minulosti, nebo se s nimi potýkají i v současné době. Registry dlužníků se většinou nekontrolují a získat půjčku je tedy velice snadné.

Jak se žádá o nebankovní půjčku?

Pro nebankovní půjčku nemusíte chodit nikam na pobočku, vše se vyřizuje moderním online způsobem. Na specifických stránkách najdete dostatek informací k poskytovaným částkám a podmínkám, stejně jako formulář k podání žádosti. Jakmile se rozhodnete zažádat o nebankovní půjčku, vyplníte osobní a kontaktní údaje a částku, o kterou máte zájem. Vše odešlete kliknutím a velmi brzy se dočkáte odezvy a schválení nebo zamítnutí půjčky. Nebankovní půjčky bez poplatku a bez ručitele se vyřizují velmi svižně. Není výjimkou, že peníze získáte už do 24 hodin od schválení.

Smlouva a splácení u nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka je obecně úročena vyšším úrokem než půjčka od banky. Před podpisem smlouvy si rovněž důkladně přečtěte všechny body, abyste později neplatili mnohem víc díky skrytým poplatkům. Doba splácení je ve většině případů krátká a jedná se o týdenní splátky. Je třeba si uvědomit, jaký je váš rozpočet a zda utáhnete předepsané částky včas.