ČSOB Předhypoteční úvěr

Předhypoteční úvěr
FaceGuard / Pixabay

Finance na bydlení patří k nejvyšším a nejčastěji sháněným. Potřebujete i vy extra peníze na nové bydlení? chcete bydlet brzy a ne až za několik desítek let, kdy se vám povede dát dohromady potřebnou sumu peněz? Hypotéka je dnes běžným prostředkem, jak si vzít peníze na bytové potřeby a následně zajišťovat pravidelné splácení. Pokud nesplňujete podmínky pro poskytnutí hypotéky, zkuste nejprve předhypoteční úvěr. Předhypoteční úvěr poskytuje také ČSOB.

Výše půjčky: Půjčit si lze částky od 200 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Žadateli o hypotéku se mohou stát jedinci ve věku nad 18 let a zároveň ke dni konečné splatnosti úvěru nesmí věk nejmladšího žadatele přesáhnout 70 let.

Na co si mohu půjčit: ČSOB Předhypoteční úvěr se využívá na koupi nemovitosti, kde nejprve není možnost financování hypotékou, protože nemovitost nelze použít jako zástavu. Jedná se třeba o privatizaci bytového fondu, koupi domů či bytů z developerských projektů nebo koupi družstevního bytu. Konkrétně lze díky předhypotečnímu úvěru získat peníze na privatizace obecních bytů, koupě stavební parcely od obce, koupě nemovitosti v případě prodeje firemních nemovitostí (bytových jednotek, rodinných domů) do osobního vlastnictví občanů, koupě nemovitostí ve dražbě, koupě bytů a rodinných domů v developerských projektech nebo koupě družstevních bytů bez požadavku na zastavení nemovitost v osobním vlastnictví. Můžete financovat dočasné rozšíření vlastních zdrojů při výstavbě nemovitosti a stavby moderního bydlení, kde nechybí dřevostavby, montované domky apod.

Zajímavý článek:  ČSOB Kreditní karta pro studenty

Splatnost půjčky: Splatnost úvěru činí jeden rok maximálně, po jenom roce se úvěr přefinancuje standardní ČSOB Hypotékou.

Poplatky: dle sazebníku ČSOB

Ručení: provede se později zástava na nemovitost

Roční úrok: podle výše úvěru a splácení

Možnost sjednání půjčky: ČSOB Předhypoteční úvěr snadno sjednáte na pobočce ČSOB. Předem si můžete domluvit schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení, případě čerpání

Výhody půjčky od společnosti: Zpracování úvěru se provádí společně s ČSOB Hypotékou, kdy bude úvěr posléze přefinancován ČSOB Hypotékou. Během trvání úvěru splácíte jen úroky, ne jistinu.