ČSOB – Bezstarostná hypotéka

ČSOB - Bezstarostná hypotéka
andreasmetallerreni / Pixabay

Také přemýšlíte o pořízení vlastního bydlení? Je jasné, že to nikdy není moc jednoduché, a zvláště, když nemáte dostatečnou sumu na pokrytí všech výdajů spojených s koupí nebo rekonstrukcí bytu, domu apod. Jestliže máte nedostatek peněz a nechcete čekat dlouhé roky, než si našetříte příslušný obnos, určitě vyzkoušejte hypotéku, která vás nezklame a navíc ji budete vyřizovat velice snadno. Bezstarostná hypotéka od ČSOB se vyřizuje jednoduše a bez zbytečného papírování.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 100% hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kterým v den konečné splatnosti úvěru nebude více jak sedmdesát let.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka se dá použít na rekonstrukci, koupi nemovitosti do osobního nebo družstevního vlastnictví (i spoluvlastnického podílu), výstavbu nemovitosti, modernizaci a na opravy nemovitosti, ale i na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení. Dále se dá hypotéka využít na kombinaci uvedených účelů i na vypořádání majetkových poměrů. Investovat se dá do stavebního pozemku, chalupy, chaty, bytu v družstevním nebo osobním vlastnictví, do bytového domu, polyfunkční nebo administrativní budovy, nebytové jednotky i do nemovitého příslušenství, kam zapadá oplocení, krb, bazén apod.

Zajímavý článek:  Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank

Splatnost půjčky: Splátky se dají rozložit na dobu od pěti do 40 let

Poplatky: podle sazebníku ČSOB

Ručení: ručí se nemovitostí – bude se dělat zástava na nemovitost

Roční úrok: úrokové sazby jsou garantované

RPSN: neuvedeno

Možnost sjednání půjčky: osobní schůzka v pobočce ČSOB

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácí po uzavření smlouvy, nebo se dají postupně čerpat.

Výhody půjčky od společnosti: Bezstarostná hypotéka se vyřizuje velice snadno a bez zbytečné dokumentace. Maximální výše úvěru není omezena. Splácení je možné až do čtyřiceti let. ČSOB zajistí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitosti.