ČSOB Hypotéka s bonusem

ČSOB Hypotéka s bonusem
claude05alleva / Pixabay

Hypotéky jsou známé úvěry poskytované k různým účelům týkajícím se bydlení. Mnozí lidé ví, že je lepší bydlet dobře nyní než za několik let v budoucnosti. Pokud nemají dostatek financí na koupi nového nebo staršího domu, volí hypotéky s nižšími úroky a s delší dobou splatnosti. Peníze z hypotéky se využívají také na rekonstrukce, modernizace, refinancování úvěrů na bydlení apod. ČSOB poskytuje také hypotéku s bonusem.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 100 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: O hypotéku si mohou požádat osoby nad 18 let, ale žadatelé musí mít zároveň ke konečné splatnosti úvěru věk aspoň nejmladšího žadatele nepřesahující sedmdesát let.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka se dá využít na výstavbu nemovitosti, koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví (nebo také spoluvlastnického podílu). Dále na modernizaci, rekonstrukci a opravy nemovitosti. Rovněž je možné refinancovat dříve poskytnuté úvěry na bydlení či kombinovat uvedené účely, včetně vypořádání majetkových poměrů. Konkrétně se dá investovat do chaty, chalupy, bytu v osobním i družstevním vlastnictví, stavebního pozemku, bytového domu, polyfunkční či administrativní budovy, nemovitého příslušenství.

Splatnost půjčky: od dvaceti do 40 let

Zajímavý článek:  ČSOB Konsolidace

Poplatky: podle sazebníku ČSOB

Ručení: hypotéka se zajišťuje nemovitostí, ručitelé nejsou potřeba

Roční úrok: úroková sazba se dá zafixovat na tři nebo 5 let

RPSN: podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: na pobočce ČSOB – osobně

Rychlost poskytnutí peněz: po dodání všech náležitostí a po podpisu smlouvy

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka s bonusem vám přinese odpuštění 5 % z výše úvěru, pokud zůstanete u ČSOB po celou dobu splácení hypotéky. První polovinu bonusu obdržíte už po dvanácti letech splácení úvěru. Očekávat lze nižší splátky v porovnání se standardními hypotékami. Dostat lze i jiné výhody: slevu 0,15 % z úrokové sazby při využívání běžného účtu ČSOB, slevu 0,1 % z úrokové sazby při sjednání pojištění úvěru a majetku. Během stavby nebo rekonstrukce se nevyžaduje dokládání faktur. Banka za vás vyřídí výpis z katastru nemovitosti.