Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti, úrokové sazby, poplatky a řada dalších důležitých parametrů. V tomto článku se ale zaměříme především na rychlost a to jak při vyřizování a schvalování půjčky, tak i při vyplácení peněz na bankovní účet.

V některých případech je totiž právě rychlost klíčovým parametrem, který hraje zásadní roli. Týká se to např. situací, kdy hledáme rychlou půjčku do výplaty a nutně potřebujeme mít peníze co nejdříve, ale i jiných okamžiků, kdy je rychlost klíčová a důležitější než jiné vlastnosti úvěru.

Rychlé jsou zejména nebankovní úvěry

V současné době patří k nejrychlejším především nebankovní půjčky. Neplatí se samozřejmě o všech, ale většina společností z nebankovního sektoru se na rychlost výrazně zaměřuje a je si vědoma toho, že čím dál více klientů si vhodný úvěr vybírá právě podle toho, jak dlouho bude jeho vyřízení trvat. U bank to obvykle trvá trochu déle, zájemci o půjčku tam musejí předkládat různé doklady a dokumenty, banky si žadatele prověřují v registrech atd.

Rozdíl v rychlosti ale není pouze o tom, zda jde o úvěr bankovní, či nebankovní. Obecně platí, že rychlejší jsou spíše malé půjčky, především tzv. půjčky před výplatou, SMS půjčky, mikropůjčky apod. Tam je sjednání často otázkou pouze několika minut a výplata na bankovní účet je pak většinou zrealizována do jedné hodiny, v ideálním případě i během pěti minut.

Blesková půjčka Kredito24

Pokud bychom měli některou z rychlých nebankovních půjček doporučit, byla to určitě půjčka Kredito24. Jedná se o nebankovní půjčku bez nahlížení do registru a bez dokládání příjmů, která je tak vhodná pro širokou veřejnost, včetně těch, kteří u jiných poskytovatelů půjček úvěr nedostali. Výhodou této půjčky je i její výše – získat můžete při řádném splácení předchozích úvěrů až 15 000 Kč, což je oproti mnoha konkurenčním nabídkám poměrně dost (často jsou podobné úvěry jen do 5 000 Kč). Hlavní předností půjčky Kredito24 je ale její rychlost a to jak ve schvalování žádostí, které je prakticky okamžité, tak i v odesílání peněz na bankovní účet klienta. Menší nevýhodou tak může být pouze krátká doba splatnosti, jež je nastavena maximálně na 30 dní – v případě potřeby si ji ale můžete nechat prodloužit až o 30 dní.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky – Homepůjčka.cz

Další rychlé půjčky, které patří k nejlepším

Kredito24 ale není zdaleka jedinou možností pro ty, kteří mají zájem o rychlou a spolehlivou půjčku. Vybrali jsme pro Vás několik tipů na další rychlé úvěry, které jsou navíc výhodné a mezi žadateli o půjčku patří k těm nejoblíbenějším:

  • Zaplo.cz – hned napoprvé můžete dostat půjčku až 8000 Kč a to zcela zdarma, bez poplatků a úvěrů, úvěrový limit se pak postupně navyšuje až na 20 000 Kč. Půjčka je rychlá, bezpečná a spolehlivá, z dokladů a dokumentů stačí jen občanský průkaz.
  • Via SMS – první půjčka je max. 4500 Kč, ale i v tomto případě platí, že je bez poplatků a úroků. U dalších se limit postupně zvyšuje až do 15 000 Kč, v případě že nebudete mít na splacení, můžete si ji až o 30 dní prodloužit.
  • Japonská půjčka – aktuálně nejvýhodnější nebankovní úvěr na českém trhu – první půjčka zdarma, další půjčky s nejnižším poplatkem – pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Provozovatelem Japonské půjčky je společnost Home Credit.
  • CreditOn půjčka – napoprvé max. 8 000 Kč, postupně je možné získat až 20 000 Kč. Doba splatnosti je max. 30 dní, prodloužení je ale možné. Půjčka je určená osobám od 18 až do 75 let a je možné ji získat i bez dokládání výše příjmů. 

08