ČSOB Hypotéka s garantovanou výší splátky

ČSOB Hypotéka s garantovanou výší splátky
Hans / Pixabay

Hypotéky jsou stále oblíbenými finančními produkty. Hypotéky využívají lidé, kteří potřebují mít vlastní bydlení a chtějí byt, chatu, dům apod. Hypotéky mají velmi nízké úročení, ale a druhou stranu se poskytují vysoké částky a splácení trvá i několik desítek let. Právě z tohoto důvodu je dobré vědět, jaká výše splátky vám bude stanovena a jestli ji budete mít zaručenou po celou dobu existence hypotéky. Hypotéku s garantovanou výší splátky poskytuje ČSOB!

Výše půjčky: Půjčují se částky od 200 000 Kč, přičemž maximální výše úvěru není omezena.

Kdo si může půjčit: Hypotéka je určena pro osoby starší 18 let. Zároveň nesmí být žadatelům v době konečné splatnosti úvěru vyšší než 70 let.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka se dá využít na výstavbu nemovitosti, koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví, nebo koupi spoluvlastnického podílu. Dále ji využijete na modernizaci, rekonstrukci a opravy nemovitosti, refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení nebo na kombinování uvedených účelů, včetně vypořádání majetkových poměrů. Investice mohou přijít na rodinný dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, na stavební pozemek, chatu, chalupu, nebytovou jednotku, bytový dům, polyfunkční nebo administrativní budovy, nemovité příslušenství.

Zajímavý článek:  Fio hypotéka

Splatnost půjčky: od 5 do 30 let

Poplatky: Poplatky se účtují podle aktuálního sazebníku ČSOB.

Ručení: zástava na nemovitost

Roční úrok: bude stanoven konkrétně k poskytnuté částce a k době splácení

RPSN: podle doby splácení a výše hypotečního úvěru

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku si sjednáte osobně v pobočce ČSOB, předem si můžete domluvit termín schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: po vyřízení všech náležitostí

Výhody půjčky od společnosti: Získáte neměnnou úrokovou sazbu až do konce hypotéky. Nebudete muset podstupovat případné zvýšení měsíční splátky. Až do konce splácení nemusíte kontrolovat platnost úrokové sazby.