Equa bank – Neúčelová hypotéka

Equa bank - Neúčelová hypotéka
Equa bank – Neúčelová hypotéka

Nedostávají se vám peníze a už jste se rozhodli, že jediným řešením bude pro vás získání půjčky? Nevíte, kam si zajít pro výhodnou půjčku, kde bude půjčení snadné a splácení ideální pro vaše finanční podmínky. Equa bank – Neúčelová hypotéka vám poskytne peníze na cokoliv kromě nákupu nemovitostí.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 70% hodnoty vaší nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou osoby, které vlastní nemovitost v požadovaném stavu. U varianty hypotéky BEZ není nutné dokládat příjmy. U varianty FIT se zohledňuje vaše půjčková historie a méně významné záznamy v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Neúčelovou hypotéku lze získat na cokoliv jiného než na koupi nemovitosti. Libovolně můžete vložit půjčené peníze do studia v zahraničí, na nákup auta, do podnikání, na zaplacení exotické dovolené a mnoho jiného.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je možná od pěti do 20 let. Splácení probíhá díky pravidelným měsíčním splátkám s pevnou úrokovou sazbou po celou dobu existence půjčky.

Poplatky: Poskytnutí Equa neúčelové hypotéky  je zdarma. 1. – 4. čerpání úvěru je zdarma, 5. a každé další čerpání úvěru je zpoplatněno 500 Kč. Platí se měsíční vedení a správa úvěru.

Ručení: Hypotéka se zajišťuje nemovitostí ve vlastnictví žadatele. Zastavovaná nemovitost musí být určená k bydlení, dokončená a zkolaudovaná. Požaduje se i dobrý technický stav.

Zajímavý článek:  Hypotéka od České spořitelny

Ručitelé nejsou potřeba.

Roční úrok: úroková sazba je stanovena od 5,19% p.a. Výše úroků je ovlivněna faktem, kolik procent z ceny nemovitosti si budete půjčovat. Dalším faktorem k určení konkrétní sazby úroků je délka splatnosti a výše hypotéky.

Možnost sjednání půjčky: Neúčelová hypotéka bude vyřízena na pobočce Equa banky. Stačí si domluvit předem schůzku a posléze nemusíte čekat, než na vás přijde řada. Každá žádost se posuzuje individuálně.

Rychlost poskytnutí peněz: Neúčelová hypotéka se dá čerpat až šest měsíců od podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít na cokoliv potřebujete kromě koupě nemovitosti. Čerpání peněz je umožněno až na dobu šesti měsíců od schválení úvěru. Hypotéka se zajišťuje nemovitostí, nemusíte shánět ručitele. K hypotéce si lze sjednat pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr a také pojištění vaší nemovitosti či domácnosti.