Equa bank – Neúčelová hypotéka PRO

Equa bank - Neúčelová hypotéka PRO
Equa bank – Neúčelová hypotéka PRO

Řadíte se mezi podnikatele a v tento moment se vám zrovna nedaří zajistit potřebné finance k provozování vaší činnosti? Nebo se zabýváte podnikáním a celkem slušně se firma uživí, ale na nějaké extra výdaje už nezbývá? K financování podnikání, ale také na různé provozní a investiční záměry se dá využít speciální Neúčelová hypotéka PRO podnikatele od Equa banky.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 70% hodnoty vaší nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou fyzické osoby, které podnikají a mohou dát jako zástavu svou nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele je určena k různým typům podnikatelských záměrům. S penězi z půjčky můžete investovat do rozvoje vašeho podnikání. Můžete si například pořídit sklad, novou provozovnu, nové technologie do kanceláří, či uhradíte provozní výdaje.

Splatnost půjčky: 5 – 20 let

Poplatky: Hypotéka je bez poplatku za poskytnutí. Budou se účtovat poplatky za měsíční vedení a správu úvěru. Až čtyřikrát se uskutečňuje čerpání zdarma, poté je každé další čerpání za 500 Kč.

Ručení: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele je zajištěna nemovitostí, ručitele nejsou potřeba.

Zajímavý článek:  Studentská půjčka od UniCredit Bank

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena od 4,69% p.a. – její konkrétní výše se určuje individuálně na základě výše půjčky a době splácení.

RPSN: podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení hypotéky PRO podnikatele probíhá na pobočce banky. Předem si můžete dohodnout schůzku ve vám vyhovujícím čase a termínu.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčku můžete čerpat až po dobu šesti měsíců od uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze z této speciální hypotéky se dají použít na podnikatelské účely. Realizace čerpání je možná až do šesti měsíců od podpisu smlouvy. V případě zájmu si lze uzavřít také pojištění schopnosti splácet tento úvěr. Nepotřebujete ručitele, úvěr se zajišťuje nemovitostí.