Oberbank – Spotřebitelský úvěr účelový

oberbankPůjčka je to, co vás může trápit nebo naopak těšit. Ten druhý je zcela evidentní – prostě si půjčíte na věc nebo službu, na kterou byste si museli šetřit několik let. V tomto případě budete mít peníze na pokrytí čehokoliv podle vašeho přání a následně budete splácet. Klidně tedy zauvažujte o novém pokojíku pro děti, o novém automobilu, motorce, kolech nebo o zřízení soukromé posilovny. Je to zcela na vás, půjčit vám může třeba Oberbank.

Výše půjčky: od 50.000  Kč

Kdo si může půjčit: Vyřízení úvěru je spojeno se zřízením privátního účtu u Oberbank – ten musí být funkční minimálně 3 měsíce. Zároveň musí na účet chodit pravidelně nějaké příjmy. Při podání žádosti budete vyplňovat informace o svém zaměstnání. Bude nutné doložit příjem a výdaje domácnosti. Jelikož se nahlíží do registru dlužníků, nejsou přípustné žádné resty ve splácení u jiných bank.

Na co si mohu půjčit: Úvěr má účelový charakter, půjčit si můžete na konkrétní věc a službu.

Splatnost půjčky: 1 – 5 let. Splátky se provádějí pravidelnými měsíčními částkami na základě  dohody.

Poplatky: Spotřebitelský úvěr účelový po vás bude vyžadovat za zpracování částku 1% z výše úvěru, minimálně však 1 000 Kč. Dále budete mít poplatky za vedení úvěrového účtu 50 Kč měsíčně. Pokud si požádáte o změnu smluvních podmínek – započítá se 0,2 – 1 %, minimálně však 200 Kč.

Zajímavý článek:  Oberbank - Kontokorentní úvěr

Ručení: bez ručitele, úvěr lze dozajistit spolužadatelem – manžel/manželka

Roční úrok: Bude sdělen po kontaktování banky.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možné si zažádat na pobočkách Oberbank – předem si domluvíte schůzku s bankovním poradcem. Posléze vám bude sděleno, jestli je půjčka schválena a co je třeba ještě dodat.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se sejdou potřebné dokumenty, bude se podepisovat smlouva a pak se vyplatí peníze – popř. se budou čerpat. 

Výhody půjčky od společnosti: Lze získat také vyšší částky. Splatnost je určena až na pět let, dochází k pravidelným měsíčním platbám. Peníze budete mít po vyřízení půjčky ihned na svém účtu u Oberbank či se proplatí konkrétní věci/služby.