Oberbank – Kontokorentní úvěr

oberbankCelkem pravidelně se promenádujete před výplatou úplně bez peněz? Rádi byste vždy měli k dispozici nějakou finanční rezervu jen tak pro jistotu na horší časy? Peníze navíc ocení každý jedinec i každá rodina. Existuje možnost, jak mít peníze v rezervě – jedná se o kontokorentní úvěr u Oberbank. Peníze budete mít přímo na vašem bankovním účtě a čerpat lze kdykoliv – lze mít nastavené automatické obnovení čerpání půjčené částky.

Výše půjčky: Až do výše trojnásobku vašeho čistého měsíčního příjmu. Příjem musí být převáděn na vaše bankovní konto u Oberbank. Maximálně se však poskytuje do 100 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může pořádat kdokoliv s bankovním účtem u Oberbank. Privátní účet u Oberbank musí být funkční alespoň tři měsíce. Musíte sem nechat zasílat příjmy pravidelně.

Na co si mohu půjčit: Peníze lze vybírat nebo převádět na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná až 1 rok. Existuje možnost automatického prodloužení o další rok.

Poplatky: Roční poplatek za vedení úvěru z vyčerpané částky činí 1,5% z výše úvěru, minimálně však 300 Kč. Dále se platí za změnu smluvních podmínek na vaši žádost – 0,2 -1 %, minimálně 200 Kč.

Zajímavý článek:  Equa bank - Neúčelová hypotéka

Ručení: bez ručení a zástavy

Roční úrok: Úroková sazba je individuální a určuje se podle bonity klienta. Úroky jednou za čtvrt roku.

Možnost sjednání půjčky: Kontokorentní úvěr si snadno sjednáte na pobočce Oberbank. Můžete si domluvit sraz s bankovním poradcem – zodpoví vám případné dotazy a vše vám sdělí.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou po vyřízení kontokorentu ihned převedeny na účet klienta u Oberbank.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba je individuální a závisí na bonitě klienta. Je možné automatické prodloužení kontokorentu. Čtvrtletní placení úroků.