Oberbank – Spotřebitelský úvěr neúčelový

oberbankNěkteré sny se mohou stát skutečností dřív, než se nadějete. Nevěříte? Možná právě nyní sníte o novém automobilu, o rekonstrukci kuchyně, o vybavení dětského pokoje nebo o vzdělání kdesi za mořem. Mnohé věci a služby se dají koupit bez čekání. Pokud nemáte dostatek peněz, půjčíte si a následně se budete zabývat splácením. Je to opačný způsob, než jste si zvykli u spoření – tam vše získáte až po dospoření poslední koruny. Oberbank má pro své klienty připraveny také půjčky na cokoliv.

Výše půjčky: Od 50000 až do 100000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici osobám s privátním účtem u Oberbank, který musí fungovat po dobu alespoň tří měsíců. Na účet je nutné posílat pravidelné platby – musí sem chodit příjmy. U žádosti budete dokládat kopii občanského průkazu, potvrzení příjmu od zaměstnavatele, či pobírání mateřských příspěvků, důchodu apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je maximálně  do pěti let. Splácení se provádí pravidelnými měsíční paušálními splátkami.

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru dělá 1% z výše úvěru, minimálně však 1000 CZK Vedení úvěrového účtu stojí 50 CZK za jeden měsíc. Změna smluvních podmínek z podnětu klienta činí 0,2 – 1% ze zůstatku úvěru – minimálně jde o částku 500 Kč.

Zajímavý článek:  ČSOB - Bezstarostná hypotéka

Ručení: Podle bonity klienta se určuje, zda budou nutní ručitelé a spolužadatelé.

Roční úrok: Úroky se u jednotlivých žádostí o půjčku různí – úroková sazba se odvíjí pode bonity žadatele, také na zabezpečení úvěru a splátce.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na pobočkách Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte po sjednání a podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám půjčky se řadí hlavně možnost využití peněz na cokoliv. Úroková sazba není pro všechny stejná, ale posuzuje se individuálně.