Era půjčka na bydlení

eraChcete se pustit do zřízení vlastního bydlení? Už někde bydlíte, ale potřebuje to rozsáhlou rekonstrukci či modernizaci? Třeba máte něco našetřeno a nechce se vám čekat další roky, než bude úplná suma pohromadě. V tomto případě si můžete půjčit speciálně na bydlení a dočkáte se výhodného úročení. Sami se rozhodněte, zda svoje plány hodláte realizovat už v brzké době! Era půjčka na bydlení je jednou z možností, jak se dostat k cíli mnohem dříve, než zvládnete vlastními šetřícími silami…

Výše půjčky: Minimální výše úvěru je 70 000 Kč, maximální výše není omezena. Bez zajištění lze získat až 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje zletilým osobám, které musí prokázat svou totožnost dvěma doklady. K půjčce je třeba mít založený Era osobní účet nebo Era online účet u Poštovní spořitelny. Popřípadě se může jednat o jiný typ osobního účtu u banky, který lze sjednat současně s půjčkou. Příjmy nemusíte dokládat, pokud jsou alespoň tři měsíce připisovány na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Poskytnutá půjčka je určena na bydlení, ale její část se může použít na cokoliv – v tomto případě se nedokládá účel.

Zajímavý článek:  Hypoteční banka - Americká hypotéka

Splatnost půjčky: Splatnost lze rozložit až na 10 let. Můžete využít až šestiměsíčního odkladu splátek jistiny, po tuto dobu splácíte jenom úroky z vyčerpané částky.

Poplatky: Era půjčku na bydlení získáte bez poplatků – za poskytnutí půjčky se nic neplatí. Rovněž není zpoplatněno vedení půjčkového účtu. Předčasné splacení a mimořádné splátky na půjčku jsou bez sankčních poplatků.

Ručení: Bez zajištění lze získat až 600 000 Kč.

Roční úrok: Od 8,90%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku na bydlení lze sjednat na pobočkách Era finančních centrech.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky můžete začít čerpat peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Jednotlivé splátky se dají rozložit až do období deseti let. Během splácení půjčky je možné uskutečnit úplné nebo částečné splacení bez sankcí. K půjčce si můžete dojednat pojištění schopnosti splácet. Půjčka je bez poplatků, nepočítají se poplatky ani za vedení půjčky.