CityPůjčka – půjčka ihned

CitibankPotřebujete peníze nejlépe okamžitě a nemáte je k dispozici? Zachránit vás může výhodná půjčka, kdy získáte peníze rychle a následné placení nebude tak děsivé. CityPůjčka – půjčka ihned je výhodná půjčka, kde se dočkáte i zajímavých akcí, jako nulové úrokové sazby za určených podmínek. To je samozřejmě velké lákadlo, protože poplatíte to, co potřebujete a pak pohodlně splácíte.

CitiPůjčka je vám k dispozici až do hodnoty 600 000 Kč. Jistě vás potěší, že není potřeba žádný ručitel a navíc získáte výhodnou úrokovou sazbu. Získáte výhodnou úrokovou sazbu a nebudete nuceni si zakládat běžný účet v Citibank. Půjčka není účelová, to znamená, že nemusíte prozrazovat, kam chcete peníze investovat a na co je konkrétně potřebujete.

Jak si zařídit v Citibank půjčku? Máte hned několik možností. Buď přijdete na pobočku banky, kde bude vše vyřízeno, nebo si zažádáte online způsobem a vše bude obratem projednáno. Může vás také navštívit pověřený zaměstnanec banky na vámi určeném místě a v domluveném čase.

Tímto uspoříte spoustu času, který byste museli trávit zbytečně dlouhým čekáním.

Kdo může získat CitiPůjčku?
Pro získání CitiPůjčky musíte žít a být zaměstnáni v České republice. Zaměstnanci by měli mít více jak 25 let s čistým měsíčním příjmem od 15 000 Kč. Jestliže bude na půjčce figurovat i spolužadatel (manžel, manželka), postačí čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Společně se spolužadatelem nebo spolužadatelkou musíte mít čistý měsíční příjem aspoň 20 000 Kč. Dále budete při žádání potřebovat doklad totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas.

Zajímavý článek:  Půjčka Plus od Zuno

Cizinci ze zemí EU a občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska musí předložit občanský průkaz své země nebo cestovní pas. Rovněž musí doložit povolení k trvalému pobytu v České republice. Dále budete potřebovat formulář potvrzený od zaměstnavatele o výši vašich příjmů, výplatní pásky za poslední 2 měsíce, u podnikatelů poslední daňové přiznání a důchodci důchodový výměr.

Pokud máte zájem o další produkty společnosti CITI (kreditní karty), využijte možnost online žádosti na našich stránkách.