Americká hypotéka od České spořitelny

Americká hypotéka od České spořitelnyPotřebujete peníze na cokoliv? Pokud jste vlastníkem nemovitosti, nebo máte někoho, kdo vám dá nemovitost k zastavení, můžete zvolit jednoduchý úvěr nazývající se Americká hypotéka. Získáte potřebné peníze a jako zástava bude sloužit zajištění nemovitosti.

Peníze můžete využít na cokoliv potřebujete – na koupi garáže, nového auta, ojetého vozidla, na vybavení kuchyně nebo dětského pokoje, na studium v zahraničí, na exotickou dovolenou nebo na jiné věci. Získané finance se dají použít i na vypořádání společného jmění manželů během rozvodovém řízení, k zaplacení soudních a notářských poplatků nebo lze s nimi refinancovat jiné úvěry.

Plusem Americké hypotéky od České spořitelny je velmi výhodný úrok. Zažádat můžete o minimální částku 150 000 Kč. Maximální hodnota úvěru může činit až 80 % hodnoty nemovitosti. Záleží na vás, kolik peněz si vypůjčíte. Po celou dobu trvání úvěru je garantována pevná úroková sazba. Na pravidelně posílaném výpisu z účtu si můžete kontrolovat svoje splátky. Výpis je posílán zdarma. S nízkým úrokem a s dostatečně dlouhou dobou splatnosti se pojí i menší měsíční splátky, které budou lépe zvladatelné v rámci vašeho rodinného rozpočtu.

Americká hypotéka od České spořitelny je splatná až do dvaceti let. K úvěru si můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet, které se vám bude hodit v nepříznivém období. K vybraným úvěrům se dělá ocenění bytu online zadarmo. U Americké hypotéky od České Spořitelny očekávejte převod peněz na váš bankovní účet bez podmínky dokládat účel úvěru. Peníze budete mít velmi brzy zcela k dispozici. Pohodlné žití si zajistíte včasnou investicí, posléze už budete mít hlavní důležitou věc „doma“ a splácení bude o dost veselejší než dlouholeté spoření a čekání na den koupě.