Profi Credit nabízí rychlé půjčky

Půjčky jsou trendem a již delší dobu se můžete setkávat s půjčkami od společnosti Profi Credit. Půjčka Profi Credit se poskytuje jako neúčelová, tudíž se dá použít na cokoliv – není nutné dokládat žádný účel využití. U Profi Credit získáte zaměstnanecké úvěry až do částky 166 000 Kč. k dispozici jsou také nižší půjčky do 4999 Kč.

Kdo si půže půjčit u Profi Credit a co bude potřeba doložit?

Zaměstnanecký úvěr je určen osobám se stálým příjmem. Pro posouzení je třeba doložit kopii občanského průkazu a také originál potvrzení od zaměstnavatele o vašem průměrném příjmu. V případě, že pobíráte důchod, dodáte kopii důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky. Další požadavky se týkají na případné jiné příjmy – dodáte doklady o sociálních dávkách, výživném apod. bude se potřebovat jeden kontaktní doklad (výpis z BÚ, SIPO, vyúčtování za plyn, elektřinu a jiné služby).
Od Profi Credit si mohou půjčit osoby s minimálním věkem 18 let. Pokud je žadatelům nad 70 let, bude se požadovat ručitel. Půjčku si mohou vzít lidé s trvalým pobytem na území České republiky. V případě nízké bonity žadatelů se bude požadovat ručitel.

Marek Z. Znojmo: Nedávno jsem využil zaměstnaneckou půjčku od Profi Credit. Rychlé jednání mne nepřekvapilo, protože mi bylo vše doporučeno od kolegy.

Výhody půjčky Profi Credit:

  • při řádném splácení získáte možnost si příště půjčit peníze za zvýhodněných podmínek
  • úvěry fungují na principu automatického revolvingu – jestliže nějaké peníze splatíte, můžete si je znovu vyčerpat pro svou potřebu
  • u půjček do 4999 Kč se nevyžadují doklady, potvrzení, půjčka je vyřízena velice rychle
  • neplatí se poplatky předem za posouzení a vyřízení
  • půjčky se vyřizují do 24 hodin od přijetí žádosti, když dodáte vše potřebné
  • zaměstnanecký úvěr se dá splácet po dobu 12 až 48 měsíců. Úvěr 4999 Kč je splatný v době 9 – 12 měsíců
Zajímavý článek:  mBank – mKreditka
Profi Credit
Nemo / Pixabay