Půjčky a úvěry od ČSOB

ČSOBKaždá půjčka sebou nese jisté riziko, ale zase komu by se chtělo dlouhé roky šetřit například na dům, když má možnost si půjčit, zabydlet se a pak splácet půjčené peníze? Půjčky se nesoustředí jenom na půjčování financí na nemovitosti a pozemky, můžete si půjčit na cokoliv zrovna potřebujete. Může se jednat o skutečnou nutnost nebo malichernost, ale u bezúčelových půjček se vás nikdo nebude ptát, na co potřebujete peníze z právě získané půjčky.

ČSOB Flexi půjčky jsou připraveny pro vaše potřeby a pomohou vám snadno vyřešit finanční problémy a potřeby. U ČSOB můžete využít hned několik typů půjček, kam se řadí například Půjčka na cokoliv, Půjčka na lepší bydlení nebo Konsolidace.

Půjčka na cokoliv je rychlou formou půjčky, kdy si můžete skutečně půjčit na co chcete. Koupíte si prostě libovolnou věc nebo službu. Půjčka na lepší bydlení bude vyhovovat všem, kteří potřebují rekonstruovat, modernizovat nebo získat nové bydlení.

Máte více půjček, úvěrů, kreditních karet a navíc kontokorent? Proč vše nesloučíte do jedné půjčky a připravíte se tak o zmatečné splácení mnoha finančních produktů, kde každý spolyká nějaké poplatky a úroky? Konsolidace půjček umožňuje sloučit vše do jedné půjčky – úvěru a vy se budete starat jenom o pokrytí splátek na jednu půjčku.

Zajímavý článek:  Bankovní půjčky České spořitelny

ČSOB nabízí i kreditní kartu, kde vás čeká až 55 dní bez úroků na vaše nákupy na internetu a v kamenných prodejnách, rovněž na výběry z bankomatu. Zároveň banka poskytuje i speciální kreditní kartu pro studenty. Díky kartě odložíte uhrazení nákupů až o 55 dní. Zadarmo získáte pojištění zboží proti poškození a krádeži. Ušetřit můžete i na prodloužené záruce, poskytované díky kartě zdarma.

Zajímat vás může i služba povoleného přečerpání běžného účtu, která se bude hodit v době nečekaných výdajů. Kontokorent vyřeší momentální nedostatek peněz na bankovním účtě.