ČSOB půjčka na cokoliv

CSOBSháníte půjčku na nové auto, studium v zahraničí, na vybavení domácnosti, na novou zahradu nebo si chcete nechat postavit garáž? Nechce se vám nijak extra dlouho čekat a trápit se tím, že nebudete vědět, jestli vám půjčku schválí nebo naopak? Zkuste rychlé a snadné půjčky, které se vyřizují velmi brzy a navíc v potřebné částce na pokrytí všech vašich momentálních potřeb.

ČSOB Půjčka na cokoliv vám poslouží k pokrytí aktuálních potřeb. Vyznačuje se výhodnou úrokovou sazbou. Půjčit si můžete až 600 000 Kč bez ručitele! Minimální částka k půjčení je stanovena na 20 000 Kč. Výhodná roční úroková sazba startuje od 8,9 %. Splácení lze rozložit až na maximálně sedm let. Vy sami si určíte jakou splátku chcete platit – vyšší splátky budou na méně let, menší pokryjí větší období.

Dosud přesně nevíte, kam půjčené peníze investujete? Nevadí! Nijak nemusíte dokládat, na co peníze využijete a co s nimi zaplatíte. V den, kdy podepíšete smlouvu, jsou peníze vaše a okamžitě s nimi můžete nakládat podle svého uvážení. Bezúčelová půjčka se čerpá jednorázově a suma bude převedena na váš bankovní účet. Půjčku si můžete také rovnou pojistit pro případy neschopnosti placení v době ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.

ČSOB Půjčka na cokoliv je určena pro každého, kdo dovršil věku minimálně 18 let. O půjčku si mohou zažádat osoby, které již mají nebo si zřídí ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. K žádosti musíte také doložit několik dokladů. Jedná se o předložení dvou dokladů totožnosti, například občanského průkazu, řidičského průkazu nebo cestovního pasu. K půjčce musíte doložit potvrzení o vašem průměrném příjmu od zaměstnavatele. Rovněž se dokládají příjmy spolužadatelů, ručitelů a spoludlužníků.