Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank

Americká hypotéka Univerzál od RaiffeisenbankAmerická hypotéka je půjčkou, kdy si můžete půjčit peníze na cokoliv a za svou půjčku ručíte nemovitostí. Díky hypotéce si můžete koupit cokoliv potřebujete a chcete a nikdo se vás nebude ptát, proč a na co potřebujete půjčenou sumu.

Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank se poskytuje v minimální výši 300 000 Kč a maximum tvoří 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Finanční prostředky z úvěru vyčerpáte jednoduše na svůj běžný účet a posléze je volně použijete podle libosti. Splácení je stanoveno na dobu od pěti do dvaceti let a během existence hypotéky je dovoleno vkládat na hypotéku mimořádné splátky každý rok zdarma – bez sankčních poplatků.

Americká hypotéka Univerzál se hodí v době, kdy potřebujete vyšší částku. Vzhledem k zajištění hypotéky nemovitostí obdržíte nižší úrokovou sazbu, což vyjde mnohem levněji než půjčení  peněz v rámci klasické osobní neúčelové půjčky. Jestliže se podělíte s bankou o vyzrazení účelu hypotéky, budete mít ještě výhodnější úroky.

Zajímavý článek:  CityPůjčka - půjčka ihned

Po podepsání smlouvy budou stanoveny požadované měsíční splátky, které budete splácet ze svého běžného účtu. Myslíte si, že byste mohli časem získat nějaké peníze navíc a zajímají vás možnosti mimořádných splátek nebo úplného předčasného splacení? V tomto případě můžete hypotéku uhradit částečně nebo úplně kdykoliv během trvání úvěru. Ve smlouvě je však uvedeno, že v tomto případě bude mít Raiffeisenbank právo na požadování náhrady odůvodněných nákladů vniklých v souvislosti s předčasným splacením. Výše náhrady ovšem nesmí překročit 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru. Raiffeisenbank nesmí žádat o náhradu nákladů v případě, že se jedná o předčasné splacení prostřednictvím plnění z pojistné smlouvy. Jako klienti máte rovněž právo odstoupit od smlouvy o úvěru bez udání důvodů do 14 dnů ode dne uzavření.

 


Vyzkoušejte hypotéku od Hypoteční banky