Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank

Americká hypotéka Univerzál od RaiffeisenbankAmerická hypotéka je půjčkou, kdy si můžete půjčit peníze na cokoliv a za svou půjčku ručíte nemovitostí. Díky hypotéce si můžete koupit cokoliv potřebujete a chcete a nikdo se vás nebude ptát, proč a na co potřebujete půjčenou sumu.

Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank se poskytuje v minimální výši 300 000 Kč a maximum tvoří 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Finanční prostředky z úvěru vyčerpáte jednoduše na svůj běžný účet a posléze je volně použijete podle libosti. Splácení je stanoveno na dobu od pěti do dvaceti let a během existence hypotéky je dovoleno vkládat na hypotéku mimořádné splátky každý rok zdarma – bez sankčních poplatků.

Americká hypotéka Univerzál se hodí v době, kdy potřebujete vyšší částku. Vzhledem k zajištění hypotéky nemovitostí obdržíte nižší úrokovou sazbu, což vyjde mnohem levněji než půjčení  peněz v rámci klasické osobní neúčelové půjčky. Jestliže se podělíte s bankou o vyzrazení účelu hypotéky, budete mít ještě výhodnější úroky.

Po podepsání smlouvy budou stanoveny požadované měsíční splátky, které budete splácet ze svého běžného účtu. Myslíte si, že byste mohli časem získat nějaké peníze navíc a zajímají vás možnosti mimořádných splátek nebo úplného předčasného splacení? V tomto případě můžete hypotéku uhradit částečně nebo úplně kdykoliv během trvání úvěru. Ve smlouvě je však uvedeno, že v tomto případě bude mít Raiffeisenbank právo na požadování náhrady odůvodněných nákladů vniklých v souvislosti s předčasným splacením. Výše náhrady ovšem nesmí překročit 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru. Raiffeisenbank nesmí žádat o náhradu nákladů v případě, že se jedná o předčasné splacení prostřednictvím plnění z pojistné smlouvy. Jako klienti máte rovněž právo odstoupit od smlouvy o úvěru bez udání důvodů do 14 dnů ode dne uzavření.

Zajímavý článek:  Sberbank - Hypotéka bez starostí

 


Vyzkoušejte hypotéku od Hypoteční banky