Hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů
Hans / Pixabay

U většiny hypoték se vyžaduje dokládání příjmů žadatelů a spolužadatelů, aby došlo k bezproblémovému pokrytí splátek. Někomu nemusí tento způsob vyhovovat z různých důvodů, proto také existují hypotéky, kde se nevyžaduje dokládání příjmů. Jednou z variant je také Hypotéka bez dokládání příjmů od ČSOB, kde si jednoduše zařídíte úvěr v potřebné výši.

Výše půjčky: Půjčují se částky od 200 000 Kč, maximální výše úvěru je stanovena na 5 milionů Kč.

Kdo si může půjčit: Hypotéka se poskytuje osobám starším 18 let. Zároveň se vyžaduje, aby ke dni konečné splatnosti úvěru byl věk žadatelů nebo nejmladšího žadatele méně než 70 let.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka se dá využít na koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví, spoluvlastnického podílu, rekonstrukci, výstavbu nemovitosti, modernizace a opravy nemovitosti, ale také na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení. Lze také tyto účely kombinovat. Díky hypotéce můžete investovat do chalupy, chaty, rodinného domu, bytu v osobním i družstevním vlastnictví, stavebního pozemku, nebytové jednotky, polyfunkční nebo administrativní budovy, bytového domu nebo nemovitého příslušenství, kam zapadají například bazény, krby, oplocení atd.

Zajímavý článek:  Profi Credit nabízí rychlé půjčky

Splatnost půjčky: od 5 do 40 let

Poplatky: podle sazebníku ČSOB

Ručení: Hypotéka se zajišťuje zástavou na nemovitost.

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena bankou na základě doby splatnosti a výše úvěru.

RPSN: neuvedeno

Možnost sjednání půjčky: Smlouva o ČSOB Hypotéce je uzavírána Československou obchodní bankou, a. s., jménem Hypoteční banky, a.s..

Rychlost poskytnutí peněz: po vyřízení všech náležitostí

Výhody půjčky od společnosti: Není potřeba dokládat své příjmy, čehož využívají především podnikatelé. Výše hypotéky je možná až do pěti miliónů.