Úvěr od Buřinky

Úvěr od BuřinkyOd České spořitelny si můžete půjčit peníze na bydlení a rekonstrukce. K tomuto účelu se nejvíce hodí speciální úvěry od Buřinky. V případě, že toužíte o pořízení úvěru, nemusíte mít naspořené vlastní finance. U Buřinky je možné vybírat z několika druhů úvěrů (půjček). Nabízí zde Úvěr od Buřinky, Zajištěný úvěr HYPO TREND, Úvěr ze stavebního spoření a Úvěr pro právnické osoby OBNOVA.

Při jednání o úvěru od Buřinky očekávejte profesionální jednání a mnohaleté zkušenosti. S půjčkou od Buřinky můžete pokrýt zaplacení například modernizací bytu, malých rekonstrukci i rozsáhlých přestaveb, koupi vlastní nemovitosti, pořízení družstevního bytu. S penězi z úvěru zaplatíte i refinancování stávajícího úvěru a jiné investice do bydlení. V závislosti na výši potřebných financí si dopřejete novou kuchyni, koupelnu, necháte si vyměnit okna či se postaráte o zateplení domu nebo bytu.

Úvěr od Buřinky je vyřízen velmi rychle. Do částky 300 000 Kč nebudete potřebovat podpis manželka nebo manželky na smlouvě. Až do výše 800 000 Kč je možné získat úvěr bez zástavy nemovitosti. Měsíční splátky úvěru jsou velice nízké a mají pevnou úrokovou sazbu 6,85 % pro každého žadatele. Zároveň si lze sjednat o výhodné úvěrové pojištění a můžete si odečíst úroky z úvěru od daňového základu.

Zajímavý článek:  Spotřebitelský úvěr od České spořitelny

Čerpání je prováděno buď expresně, kdy celá výše úvěru bude převedena na váš bankovní účet a do jednoho roku budete dokládat faktury a účtenky, nebo formou oproti účelovým dokladům – budou vám proplaceny účtenky a faktury, které jste už zaplatili, nebo se bude proplácet faktura přímo vašim dodavatelům.

K žádosti o půjčku musíte dodat váš průkaz totožnosti a v případě, že nevlastníte účet u České spořitelny, musíte doložit i potvrzení o vašem příjmu nebo daňové přiznání.