Úvěr Hypo TREND od Buřinky

Úvěr Hypo TREND od BuřinkyZajištěný úvěr HYPO TREND poskytuje Buřinka (Česká spořitelna a.s.). úvěr se bude hodit každému, kdo potřebuje rychle a snadno vyřešit investice do bydlení. Úvěr Hypo TREND od Buřinky využijete na stavby nemovitostí, na koupi nebo na rozsáhlejší modernizace a rekonstrukce.

Úvěr můžete získat až do výše až 100 %, vše záleží na vaší finanční potřebě. Při žádosti o půjčku nebudete potřebovat žádné předem našetřené finance. Počítejte s tím, že úvěr se poskytuje se zajištěním nemovitosti. V případě zájmu se dají z půjčené sumy refinancovat i stávající půjčky a úvěry.

Úvěr Hypo TREND od Buřinky má nízkou úrokovou sazbu od 3,10 % p.a. Měsíční splátky jsou tedy dostupnější pro více lidí. Například, pokud si půjčíte jeden milión korun, budete splácet 4500 Kč měsíčně. Při koupi družstevního bytu s následným převodem do osobního vlastnictví se spolehněte na mnohem snadnější podmínky. Získáte lhůtu dvou let pro čerpání úvěru. Pokud vše vyřídíte s předstihem, budete čerpat později.

Čerpání úvěru je možné provádět bezhotovostně převodem na účet, kdy se budou zpětně proplácet doklady. Dále jednorázově zaplacením kupní ceny nemovitosti, jednorázovými platbami dodavateli stavby, prodejci, notáři atd. Ještě je možné postupné proplácení na základě předložených faktur nebo zálohou na účet klienta.

Zajímavý článek:  Sberbank - Kreditní karta

Získali jste nějaké extra peníze? Klidně si dopřejte mimořádnou splátku na vaši hypotéku. Mimořádné splátky jsou v období změny úrokové sazby zdarma.

Je také možný odečet úroků od daňového základu. Při uzavření úvěru se můžete rozhodnout pro neměnnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení úvěru. Jestliže se obáváte nenadálých změn, které ovlivní vaše splácení – např. v době ztráty zaměstnání, při dlouhodobé nemoci apod., můžete výhodně pojistit schopnost splácení úvěru.