ČSOB – Povolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu

čsobPovolené přečerpání k ČSOB Studentskému kontu vám umožní míst finanční prostředky v době, kdy se vám jich nedostává. Jedná se o tzv. kontokorent, kdy máte možnost využívat sjednanou částku peněz kdykoliv chcete a bez omezování. Může vám posloužit třeba v době, kdy očekáváte nějaký příjem a nemůžete se zpozdit s placením určité věci nebo služby.

Výše půjčky: až 20 000 Kč – úvěrový limit se dá rozdělit mezi povolené přečerpání a kreditní kartu pro studenty

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje zájemcům, kteří mají zřízeno ČSOB Studentské konto, jsou starší osmnácti let a jsou studenty denního studia VŠ/VOŠ nebo absolventy VŠ/VOŠ s diplom starým maximálně jeden rok. Při podání žádosti budete předkládat dva doklady totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Vypůjčené peníze lze využít dle libosti – na cokoliv.

Splatnost půjčky: vyrovnání záporného zůstatku se požaduje do 12ti měsíců od přečerpání, následně se povolené přečerpání automaticky obnoví

Poplatky: podle aktuálního sazebníku ČSOB

Ručení: Ručení se nevyžaduje, ale v případě, že jde o ženaté studenty nebo vdané studentky, mohou se požadovat spolužadatelé.

Zajímavý článek:  ČSOB Hypotéka s bonusem

Roční úrok: úročení je dáno vyhlašovanou aktuální úrokovou sazbou

RPSN: podle aktuální úrokové sazby

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává na pobočkách ČSOB, lze si předem sjednat schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici okamžitě po vyřízení – můžete je využívat díky vašemu účtu v bance – lze jít do mínusu.

Výhody půjčky od společnosti: Mezi výhody půjčky můžete zařadit možnost si kdykoliv vybrat peníze na cokoliv. Jsou uloženy na vašem běžném účtu a poslouží k provedení transakcí nebo k výběru hotovosti. Úročí se jenom čerpaná částka, neplatíte úroky za nečerpané sumy.