ČSOB – Povolené přečerpání běžného účtu

čsobVlastníte bankovní účet a trápíte se momentálním nedostatkem financí? Měli jste nebo očekáváte mimořádné finanční vydání a nezbývá vám nic jiného, než se porozhlédnout o možnostech půjčení peněz? V případě, že máte bankovní účet u ČSOB, můžete si požádat o povolené přečerpání běžného účtu – kontokorent, který za vás vyřeší dosavadní nedostatek peněz.

Výše půjčky: až do dvojnásobku vašeho čistého měsíčního příjmu, který vám chodí na běžný účet

Kdo si může půjčit: Povolené přečerpání běžného účtu je určeno pro zájemce se založeným běžným účtem u ČSOB, kterým sem chodí pravidelné platby –  výplaty peněz. Určeno pro osoby starší než osmnáct let. K žádosti budete dokládat vaše příjmy a případně i  příjmy spolužadatelů a dva doklady totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv – peníze jsou na běžném účtu, lze s nimi libovolně platit kartou, online převody nebo si vybrat hotovost.

Splatnost půjčky: Záporný zůstatek se musí vyrovnat do šesti měsíců od přečerpán. Jakmile dojde k vyrovnání,  povolené přečerpání se automaticky obnovuje.

Poplatky: podle aktuálního sazebníku ČSOB

Zajímavý článek:  Sberbank - Hypotéka bez starostí

Ručení: nevyžaduje se ručitel, může se vyžadovat spolužadatel

Roční úrok: úročení je závislé na aktuální úrokové sazbě

RPSN: dle aktuální sazby

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na pobočkách ČSOB, můžete si předem sjednat schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici ihned po vyřízení – budou na vašem účtu v bance.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám povoleného přečerpání běžného účtu – kontokorentu patří to, že máte peníze k dispozici, když je budete potřebovat. Úročí se jenom čerpaná částka, nikoliv doba, kdy nečerpáte. zrovna tak poslouží extra peníze na provedení finančních transakcí na vašem běžném účtu, pokud je třeba je učinit pár dní před výplatou apod.