Studentská půjčka od UniCredit Bank

Studentská půjčka od UniCredit BankPatříte mezi plnoleté studenty a hodí se vám nějaké peníze na studium? Finanční prostředky na zaplacení nákladů vašeho studia můžete získat díky studentské půjčce od UniCredit Bank. Půjčka se dá snadno získat a nemusíte mít vlastní příjmy. Během splácení lze sjednat odložení splátek.

Studentská půjčka od UniCredit Bank se poskytuje od částky 50 000 Kč do 150 000 Kč. Jedná se o půjčku k zaplacení vašeho studia a studijních potřeb. Je určena pro dívky a chlapce studující na vyšších odborných, vysokých a jazykových školách. Získat ji mohou osoby ve věku od 18 do 30 let.

Půjčka je dobrým řešením pro všechny, kdo momentálně nemají na pokrytí výdajů svého vzdělání a vědí, že v budoucnu si budou schopni dovolit pravidelné splácení půjčky. Doba splatnosti u studentské půjčky je totiž stanovena na dobu od jednoho roku až do deseti let. Zároveň je přípustné si zažádat o odložení splátek až po dokončení studia. V průběhu studia si však musíte splácet dané úroky. Pochopitelně, čím déle splácíte, tím více zaplatíte.

Ze studentské půjčky můžete čerpat peníze v hotovosti, budou převedeny na váš bankovní účet ihned po podepsání smlouvy. Studentskou půjčku od UniCredit Bank získáte díky kontaktnímu formuláři v online verzi. Stačí vyplnit požadované údaje ve formuláři a příslušný pracovník vám brzy zavolá zpátky. Sjednat si můžete i schůzku přímo v pobočce banky. Můžete si ji i rezervovat i telefonicky.  K žádosti musíte doložit platný občanský průkaz a jeden další doklad – rodný list, řidičský průkaz, zbrojní pas nebo cestovní pas. Kromě úroků budou v celkové částce započteny také poplatky za správu a vedení úvěru.

Půjčka vám v mnohém může usnadnit vaše doby studia, ale je jasné, že každá pohledávka se musí někdy splatit a je potřeba si rozmyslet, jak vás daná splátka bude po dostudování zatěžovat.