Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank

Presto Půjčka MAXI od UniCredit BankUniCredit Bank je banka, která umí připravit úvěr – půjčku podle vašich přání a k vyplnění vašich momentálních potřeb. Každý žadatel o půjčku se setká s individuálním přístupem. Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank má vyšší limit a půjčit si lze částky od 150 000 Kč do jednoho miliónu. Až do částky 600 000 Kč jde žádat o půjčku bez spolužadatele.

Jedná se o neúčelovou půjčku. Peníze můžete využít na cokoliv dle vaší momentální potřeby. Během doby splácení získáte možnost až pětkrát odložit splátku. Počítejte s tím, že nejprve tak můžete učinit až od desáté měsíční splátky. Získáte také možnost neplatit měsíční poplatek. Okamžitě po podpisu smlouvy získáte peníze na váš bankovní účet.

Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank zahrnuje také poplatek za poskytnutí úvěru. Vše je zahrnuto již ve vypočítaných splátkách v dohodnutých termínech. Banka vám dává možnost zaplatit pohledávku před domluveným termínem, nebo ji uhradit mimořádnými (navýšenými) splátkami bez extra poplatku. Současné s půjčkou lze uzavřít pojištění schopnosti splácet. V případě, že se pojistíte pro případ, kdy se ocitnete bez zaměstnání nebo v pracovní neschopnosti a nebudete mít na pokrytí splátek, pojištění se vám bude velice hodit. Navíc získáte o 2,5% nižší úrokovou sazbu.

Zajímavý článek:  Americká hypotéka od od GE Money Bank

O půjčku od UniCredit Bank mohou zažádat všichni plnoletí občané s trvalým pobytem v naší republice a s rodným listem. Půjčka je poskytována zájemcům s trvalými příjmy, kteří nesmí být v době žádosti o půjčku ve zkušební ani ve výpovědní době u svého zaměstnavatele.  Doba splatnosti je volitelní od 12 – 96 měsíců. Splácení musí probíhat pravidelně ke 20. dni v měsíci. Momentální úroková sazba je garantovaná po celou dobu splácení.

Při žádosti musíte doložit platný doklad totožnosti – občanský průkaz, cizinci musí předložit cestovní pas nebo identifikační kartu občana EU, potvrzení o příjmu, a druhý doklad – rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní pas.
 

Finanční inzerce

Půjčky na ruky
Získejte rychlé půjčky do 100000 od prověřených poskytovatelů. Vybírejte z pestré nabídky finančních produktů.