Bankovní půjčky Presto

Bankovní půjčky PrestoBankovní půjčka Presto je poskytována u UniCredit Bank. Při žádosti o půjčku nemusíte uvádět účel, nač potřebujete půjčené peníze. Je tedy možné částku využít na cokoli podle vaší libosti a momentální urgentnosti.

PRESTO Půjčka na cokoli se poskytuje až do výše 500 000 Kč. Neúčelová Presto Půjčka pokryje vaše potřeby a získáte ji už od částky 30 000 Kč. Určitě vás potěší, že bez spolužadatele můžete mít částku až 250 000 Kč. Zaručeny jsou velice výhodné úroky. Úvěry získáte během jedné návštěvy pobočky s úrokovými sazbami už od 6,9 % p.a. Navíc máte možnost odložení splátek.

Splátku lze odložit celkem až pětkrát během doby vašeho splácení, ale jako první můžete odložit až desátou měsíční splátku. Dokonce se můžete vyhnout i placení měsíčního poplatku. Jestliže získáte extra peníze a budete chtít zaplatit mimořádnou splátku na půjčku, nebo ji rovnou celou vyplatit, je umožněno předčasné splacení celé půjčky nebo její části zcela bez poplatku.

Bankovní půjčky Presto vám umožňují i zaplacení stávajících půjček pomocí tzv. konsolidace půjček. Vezmete si novou půjčku ve výši, aby pokryla všechny konečné zůstatky včetně úroků a poplatků stávajících půjček. Posléze nemusíte splácet několik pohledávek, ale budete se věnovat placení jen jedné půjčky. Stanovená splátka tak může být menší, než jste v doposud platili v součtu. Při žádosti si lze uzavřít i pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

Zajímavý článek:  Konsolidace půjček u GE Money Bank

Čerpání půjčky proběhne ihned po podepsání smlouvy a částka vám bude proplacena na váš bankovní účet. Do celkové výše úvěrů se připočítává kromě úroků ještě poplatek za poskytnutí půjčky a poplatek za správu a vedení úvěru.

Bankovní půjčka Presto se poskytuje plnoletým občanům ČR či cizincům s trvalým pobytem v České republice a rodným číslem. O půjčku si mohou zažádat klienti s telefonním kontaktem a s trvalými příjmy, ale žadatelé nesmí být zrovna ve zkušební nebo výpovědní lhůtě.