Nebankovní půjčka CETELEM

Nebankovní půjčka CETELEMNebankovní půjčka CETELEM je výhodným a zároveň rychlým způsobem, jak získat  půjčené peníze v krátkém čase. Pro rychlou půjčku byste našli odpovídající synonymum finská půjčka. Jde o zaměření na menší částky, které se poskytují většině lidí.

Jak získat půjčku CETELEM?
Osobní půjčka Cetelem se získává snadno online způsobem, telefonicky, ale je možné zajít i na pobočku společnosti. Pochopitelně  nejpohodlnější cesta je telefonem nebo s pomocí internetového připojení. V tomto případě se zasílá jenom podepsaná smlouva a peníze máte brzy k dispozici na vašem bankovním účtu.

Půjčky Cetelem se dostaly do povědomí lidí celkem nízkou úrokovou sazbou. Společnost Cetelem se řadí mezi seriozní nebankovní společnosti a proslula hlavně nákupy na splátky, které se stále využívají. Osobní půjčka od Cetelem se získává od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. Z daného půjčovacího limitu můžete pokrýt cokoli potřebujete. Žádost o půjčku stačí poslat online způsobem pomocí připraveného formuláře. Vyplníte zde osobní údaje jako například jméno, příjmení, adresu, adresu do práce, IČO, telefonní číslo, číslo občanského průkazu atd. Jakmile bude půjčka schválena, společnost může zajistit i doručení financí až k vám domů. Po schválení musíte smlouvu opatřit svým podpisem, stačí ji zaslat poštou.

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka před výplatou a její možnosti

Půjčky se poskytují zcela bez poplatku předem a je možnost se připojistit pro případy, kdy ztratíte zaměstnání nebo budete v pracovní neschopnosti. V těchto případech je totiž náročné dodržet stanovený splátkový kalendář. Úročení osobních půjček je stanoveno od 6,9%. Doba splácení je stanovena na šest až 84 měsíců. Vše záleží na výši půjčené částky.

Je nutné splácet pravidelně, aby nedošlo k případným exekucím. Na stránkách Cetelem – http://cetelem.cz/ najdete splátkovou kalkulačku, kde si snadno spočítáte splátku z dané půjčky a uvidíte, jestli jste schopni dodržet stanovený splátkový kalendář.
 


 

Vyberte si vhodnou půjčku přes Multipůjčku