CitiPůjčka pro podnikatele

Citibank půjčkyJste podnikateli a hodily by se vám nějaké peníze na cokoliv? Citibank má k dispozici speciální půjčku pro podnikatele, která může vyhovovat i vám! K jejím výrazným kladům patří, že nepotřebujete žádného ručitele a úroková sazba je velice výhodná.

Jak zažádat o půjčku pro podnikatele u Citibank?
Pokud upřednostňujete pohodlí a nechcete ztrácet čas čekáním v pobočce banky, podejte svou žádost k posouzení online způsobem. Obratem se dočkáte odpovědi. Pochopitelně můžete navštívit banku osobně, nebo si sjednejte schůzku s pracovníkem banky na jakém místě chcete a ve vám vyhovujícím čase. Při žádosti o půjčku nebudete muset uvádět, kam chcete peníze investovat a na co je konkrétně potřebujete. Půjčka se dává bez uvádění účelu a nejsou potřeba ručitele. Rovněž není nutné mít založený běžný účet u Citibank.

Kolik si můžete půjčit?
CitiPůjčka pro podnikatele se poskytuje v minimální výši 50 000 Kč. Maximální půjčená suma je stanovena na 600 000 Kč. O konkrétní výši půjčky se rozhodne až při posouzení žádosti. Hlavní je, abyste měli dostatečný příjem na pravidelné splácení dohodnuté částky. Úrokové sazby se pohybují v několika pásmech. Konkrétní taxa závisí na výši půjčky a rovněž na době splácení. K vypočítání splátek a úroků můžete použít online kalkulačku. Vyřízení je obecně hotové do tří pracovních dnů ode dne, kdy banka dostane potřebné dokumenty.

Pro získání CitiPůjčky pro podnikatele musíte žít v České republice a mít zde trvalý pobyt. Požadavek na věk je od 30 let. Váš čistý příjem by měl být od 15 000 Kč. Dále musíte pracovat jako podnikatel právník, advokát, notář, veterinář, architekt, lékárník, účetní nebo být majitelem společnosti (společník s vkladem), která se zaobírá stejným předmětem činnosti jako tady uvedení podnikatelé. Pokud máte zájem o další finanční produkty společnosti Citibank, klikněte na http://www.citibank.cz/czech/home/index.htm