Airbank – Půjčka

air-bankDůvody, proč si lidé půjčují peníze, jsou skutečně rozmanité. Někdo si chce jenom pomoct v momentální finanční nouzi několik dnů před výplatou, druhý hodlá zaplatit dluhy někomu z příbuzenstva, nebo si chce koupit nové auto, vybavení domácnosti, nábytek a tak dále.

V dnešní době není problém si půjčit, ale je třeba zvážit podmínky dané k řádnému splácení. Půjčku v různých výších lze získat také od Airbank.

Výše půjčky: od 5 000 Kč do 400 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro klienty Airbank – pro poskytnutí je nutné si zde založit účet. Budete dokládat potvrzení o příjmu či jiné doklady na vyžádání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Od šesti měsíců do maximálně 96 měsíců. Přesná výše splátky a doba splácení se stanovuje na základě poskytnuté výše půjčky. Včasné splácení je odměňováno formou odpuštění několika splátek.

Poplatky: Půjčka je poskytována zcela bez poplatků. Zdarma jsou i mimořádné splátky nebo úplné splacení půjčky – žádné sankce se neúčtují.

Ručení: bez ručitele, či na základě individuálního posouzení bonity klienta

Zajímavý článek:  Americká hypotéka od od GE Money Bank

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena od 8,9 %. Nejnižší úroky jsou určeny pro osoby, které platí v termínu.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze získat na pobočkách Airbank nebo online cestou – vyplněním formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz: Klienti Ait banky získají půjčku hned. Stálí klienti si mohou o půjčku požádat online – v internetovém bankovnictví.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od Airbank je využitelná na cokoliv chcete – není potřeba si rozmýšlet na co přesně peníze z půjčky využijete. Vše se vyřizuje rychle a bez zbytečných průtahů. Za včasné splácení budete odměňováni – odpustí vám i několik splátek. Získáte 30 dní na rozmyšlenou – během této doby lze půjčku kdykoliv vrátit bez poplatků a sankcí.