Oberbank FlexiHypotéka

oberbankOberbank FlexiHypotéka je pro vás možností, jak si zajistit financování vašich libovolných zájmů, služeb nebo koupě zajímavých produktů. Zkuste se třeba porozhlédnout po nové chalupě už nyní a ne až za několik let, než si stačíte našetřit. Naplánujte si modernizaci vašeho rodinného domu nebo bytu, kupte si pozemek na pěstování oblíbených květin a stromů, nebo si dopřejte pořádný zájezd za hranice všedních dnů. To vše můžete mít hned díky půjčkám.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč do do 75 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat plnoleté osoby s vlastní nemovitostí, která bude potřeba na zástavu úvěru.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv  – jde o neúčelovou půjčku, zajišťovanou zástavou k nemovitosti.

Splatnost půjčky: 1 – 20 let, úvěr je nutné splácet pravidelně – anuitními splátkami

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru je až 1,5% z částky. Poplatek za stornování avizované mimořádné splátky se účtuje 200 CZK. Vedení úvěrového účtu je zpoplatněno 150 CZK za měsíc. Změna smluvních podmínek na základě žádosti klienta se počítá ze zůstatku úvěru – 0,2 – 1%, min. 2 000 CZK. Čerpání hypotečního úvěru není zpoplatněno – je zdarma. Vyhotovení elektronického výpisu listu vlastnictví z katastru nemovitostí zaplatíte 1 000 CZK.

Zajímavý článek:  Sberbank - Konsolidace bez starostí

Ručení: zástavním právem k nemovitosti

Roční úrok: Úroky se různí – závisí to na bonitě žadatele, na zabezpečení úvěru a na zvolené  částce ke splácení. Úroková sazba je fixní na 1 rok až pět let nebo variabilní dle báze 3M PRIBOR.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéka se sjednává na pobočkách Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po sjednání smlouvy získáte peníze. Čerpání úvěru se provádí postupně nebo jednorázově. Maximálně do šesti měsíců.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku použijete na cokoliv, zajištění se provádí zástavním právem k nemovitosti. K dispozici budete mít poradce, který s vámi rád probere náležitosti hypotečního úvěru. Individuální poradenství je zdarma. Hypotéka obsahuje komplexní servis – účet, pojištění a úvěr podle vašich požadavků. Půjčka je možná v CZK i v EUR.