ČSOB Kreditní karta Standard

čsobMilujete nákupy? Zajímají vás akční slevy a nejrůznější sortiment za výhodné ceny? Chybí vám peníze v době slevových nabídek, nebo prostě preferujete mít nějaký ten úvěr k placení v obchodech, abyste mohli utrácet podle svého? Můžete si najít spoustu důvodu, proč mít kreditní kartu. ČSOB Kreditní karta Standard vám umožní utrácet až do 250 000 Kč!

Výše půjčky: 5 000 až 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kartu si mohou žádat osoby, kterým je 18 let. Při podání žádosti je třeba doložit své příjmy a také příjmy případných spolužadatelů. Dále dodáte dva doklady totožnosti – občanský průkaz plus např. řidičský průkaz, cestovní pas apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv. Kreditní karta od ČSOB vám bude levnou finanční rezervou. Platit s ní můžete v obchodech i na internetu.

Splatnost půjčky: Úhradu za nákupy lze odložit až o 55 dní, kdy se neplatí úroky. Stanoví se nízká minimální splátka 5 % z čerpané částky, minimálně však 500 Kč. Datum splatnosti je volitelné podle vašich potřeb.

Poplatky: Měsíční poplatek činí 20 Kč.

Ručení: bez ručitelů, ale s možným požadováním spoludlužníka/spoludlužnice

Roční úrok: Bezúročné období až 55 dní. V dalším období činí měsíční úroková sazba pro bezhotovostní platby a hotovostní výběry 1,83 %.

Možnost sjednání půjčky: ČSOB Kreditní karta Standard vám bude zařízena na pobočkách ČSOB!

Zajímavý článek:  Presto Půjčka MAXI od UniCredit Bank

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po vyřízení dokumentace, žádosti a po vydání kreditní karty

Výhody půjčky od společnosti: Bezkontaktní embosovaná karta MasterCard Standard je k dispozici až do 250 000 Kč. Peníze budete mít vždy k dispozici také na běžné a nenadálé výdaje. Pojištění zakoupeného zboží na 6 měsíců proti zničení, poškození či odcizení má limit plnění až 70 000 Kč. Bezúročné období v době až 55 dní je platné jak pro nákupy u obchodníků a na internetu, tak pro výběry z bankomatů a převody na běžný účet v ČSOB. Ke kartě získáte také prodlouženou záruku o 1 rok na domácí spotřebiče, elektrospotřebiče, hobby nářadí a zahradnickou techniku. Zdarma je k dispozici služba CashBack – výběry hotovosti na pokladnách vybraných obchodníků – např. Spar, Albert, Globus, drogerie TETA. Lze si nechat vytvořit Image kartu, kde si sami navrhnete vlastní design kreditní karty. Ke kartě je vedeno pojištění nákupu proti poškození nebo krádeži na dobu šesti měsíců.