ČSOB Konsolidace

čsobMáte už několik druhů půjček, kreditních karet či povolených přečerpání? Přemýšlíte o tom, jak by bylo dobré mít k placení jenom jednu částku a ne několik? Právě s tímto problémem vám snadno pomůže konsolidace půjček – sloučení. ČSOB Konsolidace vám pomůže sjednotit vaše dosavadní půjčky a úvěry. Sloučíte vaše zůstatky a z celé částky se stanoví jedna splátka. ČSOB Konsolidace je určena ke sloučení půjček nejen z ČSOB, ale i z jiných peněžních institucí.

Výše půjčky: minimální výše 50 000 Kč, až 600 000 Kč bez zajištění

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat osoby s věkem nad 18 let. Dále je nutné mít zřízeno ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. K žádosti dále stačí mít 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas apod.), smlouvy a poslední výpis z úvěrového účtu nebo potvrzení o zůstatku úvěru. Ještě doložíte vaše příjmy popř. také příjmy spolužadatelů, spoludlužníků a ručitelů – a to tehdy, když chodí vaše výplata na účet do jiné banky.

Na co si mohu půjčit: Konsolidace ČSOB slouží k pokrytí sloučení jiných půjček, kreditních karet a povolených přečerpání v ČSOB či v jiném peněžním ústavu. Dále je možné obdržet také peníze navíc pro použití na cokoliv.

Zajímavý článek:  Sberbank - Konsolidace bez starostí

Splatnost půjčky: doba splatnosti 1–8 let, kdykoliv je možné půjčku splatit předčasně

Poplatky: dle sazebníku ČSOB – aktuálně je podání žádosti, vedení úvěrového účtu a vyřízení zdarma

Ručení: Konsolidace je možná až 600 000 Kč bez zajištění.

Roční úrok: podle výše půjčky

RPSN: podle výše půjčky

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na pobočkách ČSOB.

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení dokumentace

Výhody půjčky od společnosti: ČSOB za vás vyřídí potřebnou administrativu. Půjčku na konsolidaci získáte až do 600 000 Kč bez zajištění. Lze se pojistit pro případ ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti. Půjčka na konsolidaci umožňuje předčasné splacení kdykoliv.