ČSOB Kreditní karta pro studenty

ČSOBJste studenty a schází vám peníze? Snadno si poradíte se speciální kreditní kartou pro studenty, kterou poskytuje ČSOB. Kreditní karta od ČSOB pro studenty vám dovolí odložit úhradu vašich uskutečněných nákupů až o 55 dní. Navíc bude zdarma zboží pojištěno proti poškození nebo krádeži. Ušetřit můžete také pomocí prodloužené záruky, kterou rovněž získáte ke kartě zdarma.

Mezinárodní embosovaná nebo neembosovaná platební karta MasterCard je vydávána zadarmo všem zájemcům, kteří mají u ČSOB zřízeno Studentské konto. Úvěrový limit je stanoven až 20 000 Kč a lze si ho rozdělit mezi kreditní kartu a povolené přečerpání pro studenty. Výhodou je, že máte peníze okamžitě k dispozici a můžete je využívat na denní i nárazové nákupy.

Bezúročné období až po dobu 55 dní lze využívat na nákupy v kamenných prodejnách, při internetovém nakupování i na výběry z bankomatů a převody na běžný účet. Kdo má na kreditní kartu nárok a může si o ni požádat? Musí se jednat o studenta staršího osmnácti let. Studenti musí studovat v rámci denního studia VŠ/VOŠ nebo být absolventy VŠ/VOŠ – diplom musí být starý maximálně jeden rok. Zároveň musí být žadatelé – studenti majiteli ČSOB Studentského konta.

Ke kartě přísluší i různé výhody, například zabezpečení internetových plateb (3D Secure), stačí přiložit kartu k terminálu a bude provedena rychlá bezkontaktní platba, ihned si můžete zkontrolovat provedené platby pomocí SMS či díky službě ČSOB Info 24 v elektronickém bankovnictví. V případě, že máte nějaké vlastní peníze, můžete je nechat na spořícím účtu a zatím platit pomocí kreditní karty. Pokud již nejste studenty, můžete si v rámci Aktivního a Exkluzivního konta také požádat o kreditní kartu s mnoha výhodami.