ČSOB Půjčka na lepší bydlení

CSOBSmělé plánování rekonstrukce, modernizace, koupi bytu nebo domu by jistě nemělo smysl bez dostatečné finanční rezervy. Vadí vám, že nemůžete bydlet podle představ, protože vám zbývá mnoho let šetření peněz? Zkuste to naopak. Mějte peníze na bydlení nyní a posléze „šetřete“ na splácení půjčky.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení je účelová půjčka, která se hodí na pořízení bydlení nebo na rekonstrukci. Doba splatnosti je stanovena od jednoho roku do deseti let. Půjčku můžete během její existence kdykoliv předčasně splatit – záleží jenom na vás, kdy získáte finance navíc a budete je chtít použít na umoření půjčky. Minimální výše poskytované půjčky v rámci ČSOB Půjčky na lepší bydlení je 100 000 Kč. Maximální výše půjčky není nijak limitována. Půjčka se splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Je pochopitelně možné si splácení pojistit a zůstat v klidu i v době, kdy ztratíte zaměstnání, nebo se ocitnete v pracovní neschopnosti.

U realizace ČSOB Půjčky na lepší bydlení se dočkáte několika výhod. Především můžete získat až 600 000 Kč bez ručitele a zajištění nemovitosti. Půjčka je úročena výhodnou roční úrokovou sazbou od 7,9 %. Peníze jsou vám k dispozici k disponování už v den, kdy podepíšete smlouvu.

Zajímavý článek:  Hypotéka od České spořitelny

Doklady o prokázání účelu ve formě smluv nebo faktur je možné předložit do šesti měsíců od obdržení půjčky. Pokud jste měli nějaké náklady před pořízením půjčky, budou vám proplaceny  až 12 měsíců zpětně. Výši splátek si můžete určit sami a rozložíte si je podle potřeby na několik let. Pro neúčelové využití půjčky lze použít až 20 % poskytnuté půjčky v maximu 60 000 Kč.

Při modernizaci bydlení nebo při pořízení bydlení se půjčka využívá například na rekonstrukci koupelny a kuchyně, rekonstrukci fasád a střech, k pořízení bazénu, úpravě zahrady, k opravě plotu, nákup volně stojícího nábytku a velkých bílých spotřebičů, na koupi garáže, mobilního domu nebo stavebního pozemku atd.