Sberbank – Kreditní karta

sberbankDochází vám peníze celkem pravidelně, nebo se jedná jenom o výjimečnou situaci? Nedostatek peněz se někdy nedá jen tak obejít a potřebná suma se musí nutně sehnat – včas, tedy v co nejkratší době. Kdo se nechce spoléhat na půjčky od známých a zrovna nemá úspory, může zauvažovat o zřízení kreditní karty, kdy budou extra peníze stále k dispozici. Kreditní karty nabízí také Sberbank.

Výše půjčky: až 150 000 Kč

Kdo si může půjčit:  Půjčku na kreditní kartu si může založit plnoletý občan ČR. Není nutné mít veden účet u Sberbank CZ.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky se dají využívat libovolně.

Splatnost půjčky: Embosovaná kreditní karta VISA Classic má týdenní limit až do padesáti procent úvěrového rámce. Splatnost až do 45 dní není úročena. Spolehnout se můžete na vysokou bezpečnost za použití čipové technologie.

Poplatky:  První rok po založení kreditní karty je vedení karty zdarma, posléze se počítá 19 Kč měsíčně. Mimořádně výhodné poplatky pro výběry z bankomatů Sberbank CZ

Zajímavý článek:  Premium půjčka Komerční banky

Ručení: bez ručitelů

Roční úrok: Až do 45 dní se nepočítá žádný úrok. 19,1 % p.a.

Možnost sjednání půjčky:  O kreditní kartu můžete zažádat na kterékoli z poboček Sberbank CZ, na infolince 800 133 444 nebo využijte kontaktní formulář na webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka na kreditce je k dispozici ihned po vyřízení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti: Budete mít k dispozici stále nějakou finanční rezervu, a to až několik desítek tisíc korun. Úrok se nepočítá až na 45 dní. Klientům je umožněno si zároveň s kreditní kartou sjednat pojištění na cesty a pro případ ztráty či krádeže.