Sberbank – Konsolidace bez starostí

sberbankMáte na splácení hned několik půjček a úvěrů? Zdá se vám, že se pravidelné splátky stávají neúnosnými, ale neradi byste se dostali do problémů se splácením a posléze se museli vypořádat s případnou exekucí na majetek a na příjmy? Sloučení půjček může být dobrým řešením v době, kdy máte více pohledávek. Budete platit méně a navíc uhlídáte jednu půjčku lépe něž několik. Konsolidace půjček provádí také Sberbank.

Výše půjčky: Minimálně 200 000 Kč, maximálně až 5 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou zažádat majitelé půjček, úvěrů a kreditních karet, jejichž částka k půjčení – pokrytí momentálních zůstatků, bude činit aspoň 200 000 Kč.

Na co si mohu půjčit: Určeno ke sloučení až šesti úvěrů a půjček, může se jednat o kontokorenty, kreditní karty, americké hypotéky, půjčky apod.

Splatnost půjčky: Splatnosti je možná až na dobu 25 let.

Poplatky: Zpracovatelský poplatek momentálně činí 1 Kč, vedení úvěrového účtu je zdarma.

Ručení: V případě bezproblémových registrů v BRKI/NRKI není nutné další dozajištění – postačí nemovitost.

Zajímavý článek:  Era sjednocená půjčka

Roční úrok: Garantované úrokové sazby za 4,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: Osobně na jakékoli pobočce Sberbank CZ. Informace získáte online nebo telefonicky.

Rychlost poskytnutí peněz: Sberbank zajistí zaplacení vašich pohledávek určených ke konsolidaci hned po obdržení potřebných dokumentů a sepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Možnost splácení až do 25 let. Díky konsolidaci si sloučíte hned několik úvěrů, kontokorentů a půjček – vaše měsíční vydání se díky tomu sjednotí a sníží. Půjčku si lze sjednat na pobočkách Sberbank. Možnost bezúčelového navýšení u příjmových konsolidací a založení pojištění schopnosti splácet pro případy trvalé invalidity, ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti.