Sberbank – Americká hypotéka

sberbankAmerické hypotéky jsou půjčky, za které ručíte nemovitostí a poskytnuté peníze můžete využít zcela libovolně. Potřebujete koupit nové auto, novou kuchyňskou linku, vybavení domácnosti, chalupu, zaplatit vyrovnání dědictví, svatební hostinu nebo několikaletý pobyt dětí na studiích v zahraničí? Sberbank vám nabízí možnost si vzít půjčku na cokoliv potřebujete – snadno si splníte touhy hned a ne za několik let spoření.

Výše půjčky: Půjčka je realizovatelná až do 5 000 000 Kč, avšak do maximálně 75 % hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každá plnoletá osoba, která má k dispozici nemovitost k bydlení, která bude využita jako zástava úvěru.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv, není nutné uvádět účel úvěru.

Splatnost půjčky: až 25 let. Úplné splacení je umožněno kdykoli a po 1. období fixace bez poplatku.

Poplatky: Momentálně činí poplatek za zpracování 1 Kč, vedení úvěrového účtu k americké hypotéce je zdarma.

Ručení: Možno bez ručení, úvěr se zajišťuje zástavou na nemovitost, která je určena k bydlení.

Zajímavý článek:  Oberbank FlexiHypotéka

Roční úrok: 4,99 % p. a – garantované pro všechny klienty

Možnost sjednání půjčky: Americká hypotéka je vám k dispozici ke sjednání na kterékoli z poboček Sberbank CZ, informovat se lze na infolince 800 133 444. Zajímat se můžete i díky kontaktnímu formuláři na  stránce banky. Úvěr se dá zařídit prostřednictvím www.chcihypoteku.cz

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení všech náležitostí získáte peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si lze vzít i bez doložení příjmů, zajištění úvěru je prováděno nemovitostí určenou pro bydlení. K hypotéce si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, pojištění nemovitosti a životní pojištění. Půjčené finance se dají použít na cokoliv.