Expres půjčka od GE Money Bank

Express půjčka od GE Money BankHodí se vám rychle půjčené peníze? Nechcete naletět lichvářům a raději se spolehnete na ověřené bankovní produkty? Pokud se zajímáte o rychlé peníze, které navíc bude možné použít na financování čehokoliv, zkuste Expres půjčku od GE Money Bank. O půjčku si můžete zažádat v pobočce banky, nebo snadno online způsobem, kde vyplníte žádost se zmínkou o potřebné sumě. Brzy se dočkáte odpovědi, jak jste dopadli se schválením.

K Expres půjčce od GE Money Bank si můžete také sjednat pojištění schopnosti splácet (více po kliknutí na tento odkaz) .

V rámci této půjčky se poskytují částky od 30 000 Kč do 600 000 Kč. Půjčené peníze budete mít k dispozici na běžném účtu už do pěti minut od podepsání smlouvy. Není třeba shánět ručitele ani nebude potřeba zástava.  Výše splátky je na vás, volba její konkrétní částky závisí na vašich potřebách. Splácení půjčky se dá rozložit na dobu až 96 měsíců. Závisí na vaší finanční situaci, jestli budete Expres půjčku platit 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84 a 96 měsíců. Pevná úroková sazba je stanovena na celou dobu existence půjčky.

Zajímavý článek:  Úvěr Hypo TREND od Buřinky

Úvěr se poskytuje bez poplatků za posouzení vaší žádosti. Nebudete platit ani poplatky za vedení půjčky a nebudete muset platit extra peníze ani v případě, že se rozhodnete pro předčasné splacení celé pohledávky. Přesné datum pravidelných splátek si můžete sami určit.

Není nijak omezeno půjčku zaplatit předčasně v celé výši – neúčtují se žádné poplatky za předčasné kompletní vyrovnání. Splácení bude probíhat pravidelně z běžného účtu u GE Money Bank. Jestliže ho nevlastníte, budete si ho muset založit před podpisem smlouvy. Založení je zdarma. Výše splátky se nemění po celou dobu trvání úvěru. Datum placení splátky si můžete v průběhu placení půjčky změnit podle potřeby.